NAC Nippon Auto Center

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Najpierw moja Zafira była tu naprawiana i to naprawdę wredne uszkodzenia -...
~Stanisław Sylwestrowicz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Z usług firmy skorzystałem klika miesięcy temu. Oddałem auto na większy...
~nepliget
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2011

mm - opinia wątek zamknięty To jest nieodpowiedzialny gość. Nie mam czasu żeby opisać jak płaciłem za to...
~mm
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

POLECAM ZDECYDOWANIE wątek zamknięty POLECAM ZDECYDOWANIE Skorzystalem z serwisu-polecam jest ok.
~beta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

.. wątek zamknięty Wszystko dobrze do czasu, kiedy wiedzą że podłapali klienta POKAZUJĄ JACY SĄ...
~krystian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Zadzwoniłem do warsztatu 26 lipca, podałem co mam do zrobienia. Zostałem...
~wmamba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Ja polecam wątek zamknięty Nie jest tak źle. Mam 11 letnią mazdę i korzystałem z paru warsztatów w...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Polecam wszystkim.jestem zawsze zadowolony z usług w tym warsztacie wątek zamknięty Moja honda jest tu zawsze serwisowana . Uważam ,że nie ma jak to serwis pana...
~zenek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

polecam - choć jestem kobietą ! wątek zamknięty do tej pory miałam toyota hiace, nissan serena a obecnie toyota previa...
~kasiazgd
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

naciągacze wątek zamknięty Żona podjechała na przegląd roczny Micrą, auto było sprawne, chodziło o...
~junior
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Bardzo dobry serwis! wątek zamknięty Trafiłem tam z polecenia i pozytywna opinia okazała się jak najbardziej...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

tragedia wątek zamknięty korzystałem i dałem sobie spokój
~były klijent
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

nie polecam wątek zamknięty To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym zakładzie.Wymienialem tam...
~mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty DROGO.... Przez okres gwarancji naprawiony element zepsól się 3 razy ( po...
~DRAGON
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Rewelacja wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z tego zakładu i jestem bardzo zadowolona z...
~dodi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

Polecam wątek zamknięty Naprawa wykonana szybko i solidnie. Uczciwy zakład nie naciąga. Obsługa...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

załamka wątek zamknięty otóż serwisowałem tam swoje auto, dopóki któregoś dnia nie pojechałem do...
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

ocena pozytywna wątek zamknięty Pozytywnie oceniam ten warsztat, miła i życzliwa obsługa. Solidne wykonanie i...
~BRAUN
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2010

słabo wątek zamknięty korzystałem kilka razy; przy drobnych naprawach było ok, ale drogo kiedy...
~korba98
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Polecam! wątek zamknięty Jeżdżę do nich od 5 lat (3 samochody), zawsze wszystko zrobione jak trzeba i...
~Sylwek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

53

wątków

do góry