Widok

Nnt. Co rodzicom pod choinkę??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jak w temacie. Chciałabym jakiś wspólny prezent.
Macie jakieś pomysły?? Co swoim rodzicom kupujecie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może nie jako dziewczyna, ale odpowiem: w moim przypadku sprawdzają się rzeczy sentymentalno-wspomnieniowe. Np. zdjęcie (najlepiej wnuków, jeśli rodzice już mają) wydrukowane w dużym formacie i ładnie oprawione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
ekspres do kawy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zdjęcia moja mama powiększa sobie na bieżąco i oprawia w ramki także to niestety odpada.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja co roku robię kalendarz ze zdjeciami wnuczek,każdy miesiąc inne zdjęcie + zaznaczone ważne daty np.urodzin. Stało to się chyba już tradycją :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11
portfel,portmanetka,rękawiczki szal,aparat,fotograficzny ,wszystko tylko nie syrop witaminowy i kapcie
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8
dla kawoszy proponuję młynek do mielenia plus jakąś dobrą ziarnistą kawę

image

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Młynek juz mają :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny, koc, narzute, pościel, szlafroki, dvd, aparat fot., jakąś rzecz do kuchni salonu, nalewki, mozliwości jest duzo kwestia tego co już mają czego im brak
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
stacje pogodowa,
ciśnieniomierz - porządny , nie z dyskontu,
bilety do kina/teatru/filharmonii/teatru muzycznego/opery/koncert
karnety na fitness/siłownie
dobre książki,
jak planuja remont, to bon do sklepu budowlanego

perfumy Chanel N'5 dla mamy a tacie np ja uwielbiam DRAKKAR NOIR

torby podróżne(o ile jeżdżą/planują wyjazd/lot)

karnet na masaże
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
Coś praktycznego, co nie będzie zbierało kurzu. Możesz kupić np:
http://www.sklepikseniora.pl/cisnieniomierz-hartmann-tensoval-duo-control-p1432.html

lub z innej dziedziny

http://www.greenmaster.pl/pl/dom-i-ogrod/448-taca-sniadaniowa-ct02.html
albo to:
http://www.empik.com/zimowe-opowiesci-kubek-szary-edl-sp-z-o-o,p1077031144,gadzety-p

Ja wspólnie z siostrą wybieramy pierwszą opcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
dla mamy roczna prenumerata Poradnika Domowego, dla taty Polityki :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
A moze spytaj ich co by chcieli? Najgorzej jest z rodzicami " wszystko majacymi"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w tym roku kupiłam rodzicom pobyt w hotelu spa. Nie mogę doczekać się reakcji :-)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
wow Gosia to zaszalałaś... też bym chętnie taki prezent kupiła, ale chyba kupe kasy na niego wydałaś :/
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja mama zażyczyła sobie w tym roku czerwony skórzany portfel. Tata jak zwykle "nic nie kupuj wszystko mam". No więc mam jak zawsze myślówkę, a mam dość wiecznie kupowania mu sweterków... zresztą z Tatą zawsze jest problem, bo cokolwiek mu się kupi to zawsze źle, bo to ma, tego nie potrzbuje, to głupota itd. ALe żeby powiedzieć co by się przydało to nieeeeee
Więc chętnie posłucham Waszych propozycji, ale jak na razie ani jedna nietrafiona, noooo pozatym pobytem w spa hehehe ;)
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja w zeszłym roku kupiłam rodzicom masażer do stóp taki z wodą :) mega zadowoleni :) ogladają seriale i masują stópki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnym pomysłem, który zawsze u mnie się sprawdza, jest wizyta w Douglasie, gdzie kupuję - dla mamy żel perfumowany pod prysznic (nie jest ich dużo, ale można znaleźć bardzo fajne zapachy), dla ojca jakiś super dezodorant. Ponadto dla ojca jakiś gadżet elektroniczny albo książkę, dla mamy koralik do bransoletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
może coś do auta mu się przyda? pokrowce albo mata taka masująca?

albo nowa skrzynka na narzędzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież można wykupić na weeked :) od czego gro*upon?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie o tym samym (spa) również pomyślałem. Będę musiał sam spróbować.
Wiadomo jak jest - chwila wytchnienia każdemu się przyda, ale nie każdy potrafi się na nią zdobyć - bo praca, bo obowiązki, itd. A tak - nie ma wyboru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
z rzeczy uniwersalnych, to może jakiś bon do empiku - albo kupią książki albo bilet na koncert ;)

czy jest coś, co rodzice bardzo lubią robić razem? najlepiej iść tym tropem :P chyba, że prezenty mają być oddzielne?..
jeśli lubią podróżować, to może jakiś przewodnik o miejscu, które by chcieli odwiedzić? albo namiot/śpiwory/kuchenkę gazową turystyczną?

a może jakąś grę planszową? coś w stylu "carcassonne" czy "wsiąść do pociągu"?

ciężko doradzić jak się nie wie konkretnie w jakich okolicach prezentowych szukać i czy rodzice wolą spacery czy wieczory przy kawie/telewizorze...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lubią razem pracować w ogródku, lubią oglądać tv, piją kawę oboje.
Myślałam właśnie o biletach na kabaret czy jakiś fajny koncert, ale nie widziałam nic ciekawego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
mozna jeszcze zestaw fajnych kaw ziarnistych na wage,
albo cos do ogrodu,narzędzia , domowa szklarnie itp jest tego troche,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
może coś z narzędzi ogrodowych? mój tata strasznie (jak zobaczył u kolegi) się napalił na takie urządzenie do wyrywania mleczy - nie trzeba się schylać i siłować z korzeniem :) o, coś w tym rodzaju:
http://www.fiskars.pl/Ogrod/Produkty/Trawa-i-chwasty/Wyrywacze-do-chwastow

z kolei sam kiedyś kupił mamie sekator, tylko taki specjalny, w którym część rączki się obraca podczas pracy - mniejsze przyłożenie siły i brak pęcherzy :)
jeśli się nie mylę, to chyba taki: http://www.fiskars.pl/Ogrod/Produkty/Galazki-i-pedy/Sekatory-jednoreczne/111540-Sekator-z-raczka-obrotowa

tylko szkoda, że do początku sezonu trzeba będzie zaczekać :P

tak na szybko mi przyszło do głowy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
O kawie na wagę myślałam ale to troche mało. Szklarnia też fajny pomysł, ale ta którą chcą jest strasznie droga i nie na moją kieszeń.
Z konkretnych narzędzi nie wiem co potrzebują ale chyba niewiele bo dookoła domu raczej trawa i same rośliny i większość rzeczy raczej mają.
Oni są z tych niestety co wszystko mają i naprawdę ciężko im cokolwiek kupić.
Jeszcze mama jest Ewa i na imieniny trzeba osobny prezent. Masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a może taką małą szklarnię do domu i trochę ziół - żeby mogli hodować w zimie i wykorzystywać podczas gotowania?
albo drzewko bonsai?

a mamie może coś z biżuterii imieninowo? zawsze się przyda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest fajny koncert w Filharmonii Bałtyckiej ABBA symfonicznie.

Fajnym pomysłem, jak się nie ma pomysłu;) jest taki duzy kosz rozmaitości: wkładamy tam kawę, hermatę, wino, lepsze słodycze itp.:) razem w celfoan. W niektórych sklepach takie robią :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
moze ekspres do kawy? albo zestaw fajnych pozadnych nozy?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdzieś wcześniej padło, że ekspres już mają.
Co do noży - słyszałem kiedyś, że nie wypada dawać noży w prezencie. Nie wiem, czemu miałoby tak być - po prostu słyszałem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
padło, że młynek już mają ;)

co do tego co wypada a co nie to pewnie jakiś zabobon.
ja tam przesądna nie jestem.

a może jakaś fajna ładna pościel, albo narzuta na łóżko jeśli mają sypialnię?| ja moim właśnie w zeszłym roku zamówiłam, bo mieli taka stara kape :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ekspres maja, noze tez. Narzuty mama co chwile jakies kupuje- nie przesadzajac ma ich z 6-7 na bank. Poscieli nie kupie bo maja angielskie poduszki. Jak ich pytam co chca to tradycyjnie odpowiadaja ze nic ;(
Nie cierpie robic prezentow.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dawno temu kupilam piekna lampe witrazowa( moze byc inny zyrandol) no i ....wisi do dzisiaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze, czyli rzeczywiście nie jest to taka prosta sprawa.
To ja bym ich rzeczywiście wysłał w jakieś spokojne miejsce (np. ze spa, albo jakiś ciekawy masaż - czekoladą, gorącymi kamieniami, itp.). Skoro nic "materialnego" nie zda egzaminu, to może w tamtą stronę właśnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
spa uwazam za super pomysl (ale moja mama np z gory powiedziala, ze nie chce nic takiego :P)

dla moich najlepsze prezenty z ktorych najbardziej sie ciesza to jak juz ktos pisal to zdjecia.

wiec moze pojsc w jakies piekne albumy itp?
najlepiej wypelnione jakimis sentymentalnymi fotkami.

ja kiedys zrobilam rodzicom album od czasow jaks ie poznali (byla nawet wtopa bo wkleilam zdjecie mamy z wczesniejszym chlopakiem :D siedzial w zasadzie tylem i myslalam, ze to moj tato :) )

do czasow az mieli nas z opisami zdjec i historia :) wzruszajaca i smieszna :)

oolnie uwazam takze, ze perfumy to cos czego nigdy nie jest za duzo. prezent tendencyjny, ale zawsze przydatny ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pomysł ze zdjęciami ktoś wcześniej "podrasował" do wersji z kalendarzem - to dopiero gratka!
Ostatnio widziałem w drukarni cyfrowej możliwość wielkoformatowego wydruku zdjęcia na płótnie. Bardzo ciekawie to wyglądało - taka opcja też jest warta zastanowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki przesąd jest - nie daje się ludziom w prezencie ostrych przedmiotów ani chusteczek wielokrotnego użytku, ani krzyżyka i pewnie całej masy innych rzeczy

co do prezentu - poza zestawem kaw ziarnistych różnych - może porządną kawiarkę? a może firmowy komplet delikatnej porcelany do kawy? a może dzbanek+cukiernica+mlecznik na tacy? może album ze zdjęciami /mój teść zachwyca się zawsze albumami Wilna/: Gdańska, gór, jezior? może któryś z albumów Pana Dahlberga (Sopot, Oliwa, Gdańsk, Paryż) - rewelacyjna kreska! przy okazji pozdrawiam :)
może lubią jakieś "starocie" - delikatne szydełkowane serwety? może jakaś seria muzyczna CD z czasów Ich młodości?
może weekend gdzieś w zaciszu /albo wprost przeciwnie/ - pomysły na grouponie
może... powodzenia :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z bratem postanowiłam, że kupimy automatyczny ekspres dla naszych rodziców. Myślę, że będą bardzo zadowoleni, bo już jakiś czas zastanawiali się nad kupnem, ale nie mogli się zdecydować. Mój brat wybrał taki Saeco, w którym można przygotować 16 różnych kaw, kurde rewelacja moim zdaniem. Ja jeszcze mojej mamie kupiłam kubki do kawy w świąteczne zdobienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
z gatunku zdjęciowego..a może fotoksiążka ? oczywiscie z ładnymi zdjęciami rodzinnymi :) no albo wlasnie jakis 'bon' na masaz dla dwojga :) albo (nie wiem czy takie mozna kupic) wejsciowki do kina/innego miejsca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile wy przeznaczacie na prezenty?? kurde my mamy tyle os że nie mozemy sobie pozwolić na 100zł na os, może podrzućcie coś tańszego na prezent :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my musimy kupic prezenty dla 15 osob i mysle ze 50 zł na osobe -niestety....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja np. zamawiam portfele ze skory z Allegro,piżamki,pościel,ksiazka piekę ciasteczka rowniez pierniczki i pakuje do ozdobnego kartonika kazdy z rodziny oprocz prezentu dostanie takze takie łakocie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko prezenty dla 15 osób, finansowy koszmar, hehe ;)
u nas w rodzinie z tego względu robimy prezenty tylko dzieciakom no i na szczęście odpada mi wymyslanie co komu, tylko mąż zostaje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra książka, albumy, monografie, biografie...
jakieś eksluzywne wydawnictwa cd czy płyty dvd ulubionych artystów - czyli coś do czego można wielokrotnie wracać
dobra woda toaletowa, perfum...a nawet bielizna lepszej jakości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję kochani za wszystkie podpowiedzi. Problem rozwiazał się sam :)
Byłam w weekend z mamą na Matarni i podobało jej się kilka rzeczy z Home&You. Myślę że kupię rodzicom voucher i jakiś dobry alkohol do tego i będzie ok :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na rodziców takie rzeczy przeważnie działają :) Fajnie, że problem się rozwiązał!
Co do wcześniejszej kwestii (15 osób) - co myślicie o tym, by prezenty kupić parze (małżeństwu), zamiast każdemu z osobna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli to małżeństwo to faktycznie jest jeden prezent praktyczny : komplet pościeli,fajne ręczniki,miękki pled,,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja właśnie spotkałem się z taką praktyką, dlatego pytam o Wasze zdanie. Oczywiście chodzi o prezenty tego typu, które wymieniła Przedmówczyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas praktykuje się prezenty dla małżeństw, ale nie chciałabym dostać kolejnego, pledu, koca, czy ręczników, preferuję jakiś karnet upominkowy do Empku, czy innego sklepu np. Home&You, albo basen, kino, kręgle, co kto lubi. Jak praktyczny prezent, to tylko na wyraxne życzenie zainteresowanych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My RODZICE poproszeni o wskazówki odnośnie prezentu mieliśmy nast. propozycje (do wyboru:)
bielizna termoaktywna na wycieczki rowerowe
głośniki do laptopa
elegancki (tzn. nie plastikowy;) zestaw do soli i pieprzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda - to problem stary, jak świat, który pojawiał się przy okazji przysłowiowych 20 żelazkach z okazji ślubu.
Sam nie jestem zwolennikiem kuponów upominkowych (z kwotą do wydania). Preferuję raczej kupon na konkretną usługę, np. masaż, czy spa, o czym już wspominałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1.Świeca w kształcie butelki wina.
Ta radość, że dostali wino i po chwili szok i uśmiech...

2. Kubki termiczne ze zdjęciem rodzinnym.

Kubek gdy jest zimny, to jest cały czarny a po wlaniu ciepłej cieczy ukazuje się zdjęcie.
Ten zaskok że taki zwykły kubek dostali a potem o o o!

3. Co parę lat robię kalendarz rodzinny z datami urodzin a w miesiącu w którym ma jakaś osoba urodziny jest na zdjęciu. Fajna sprawa. Nawet się upominają o taką formę prezentu ;)

Teraz zastanawiam się nad zakładkami do książek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
my kupujemy mikrofalę Whirpoola
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opłacić ratę leasingową za auto ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zdecydowanie przeciwna dawaniu kuponóbw do sklepu...to tak jakby powiedzieć komuś: nie znam cię i nie chciało mi się poświęcić czasu na myślenie i szukanie czegoś szczególnie dla ciebie. Takie pójście na łatwiznę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
2 lata temu moi rodzice dostali płytke a na niej ich ulubiona piosenka a w tle lecialy ich zdjecia z dziecintwa , slub , wpolne samotne zycie bez dzieci, dzieci itp . przek kazdym rozdzialem w zyciu byly jakies slowa wpisane np gdy ja sie ur " powstał mały problem" a na ur mojego brata " problemy sie pomnożyly" a do tego kupilismy z mezem nowy odtwarzacz DVD :) mama pol wieczoru plakala z zwruszenia , tacie rowniez lezka poleciala , :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamaleny cudnyyyy, po prostu piekny, wyjatkowy prezent zrobiliscie,szczegolny ze wzgledu na zaangazowanie, poswiecony czas, taki indywidualny:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, prezenty zrobione z zaangażowaniem, a przy tym "indywidualne" są najlepsze - to fakt. Ale dobrze czasem podpytać na forum w poszukiwaniu inspiracji. Nikt nie mówił, że pomysł musi być autorski ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to za pytanie "Co swoim rodzicom kupujecie?"? Rodzic to jakiś uniwersalny odbiorca, że od każdego powinien dostać to samo? :P Powinnaś dobrze znać własnych rodziców, wiedzieć co im się podoba, znać ich zainteresowania i opierając się na tej wiedzy przygotować prezent, najlepiej dla ojca i matki osobno, a nie jakiś "wspólny" badziew typu zdjęcie w ramce albo butelka wina. A jeśli już koniecznie ma być wspólny to również powinno to być coś co interesuje obojga - i to znowu jest kwestia indywidualna, nikt na forum nie znając twoich rodziców ci nie podpowie. Ale jak nie masz wyobraźni to zawsze możesz kupić jakiś voucher do restauracji, żeby przynajmniej sobie odpoczęli od siedzenia w domu z dziećmi. :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnym prezentem jest bilet do teatru, do opery /jeżeli lubią/, na koncert noworoczny lub sylwestrowy. Dla mamy karnet na wizyte do kosmetyczki Pewnie szkoda Jej zawsze kasy a tak będzie miała fajny prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
święty mikołaju, po co ta złość? Zgadzam się, że nie ma "uniwersalnych" rodziców. Takie myślenie o nich byłoby pójściem na łatwiznę.
Co nie zmienia faktu, że podyskutować zawsze można - czasem dzięki takiej dyskusji jakaś fajna inspiracja się pojawi :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupujemy z rodzeństwem:
tata - mata masująca
mama - SPA/masażer do stóp

Niech się pomasują w zaciuszu domowym:)
Akurat te prezenty związane są z pewnymi dolegliwościami rodziców.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tymi wyjazdami do spa to uważajcie ;) moja koleżanka wraz z rodzeństwem chcieli zaszaleć i zrobić rodzicom super prezent. kupiła pobyt i musiała odkręcać bo rodzice nie chcieli jechać :/ dobrze że kasę oddali bo 900 zł by się poszło czochrać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to bardzo ciekawe. Z jakiego powodu nie chcieli - nie mogli, nie podobało im się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka moda z tymi biletami, wyjazdami do spa,wszyscy obligatoryjnie musza o tym marzyc i jezdzic
ja tez nie chcialabym takiego prezentu, nie mam głowy do takich wyjazdow, za duzo problemow na glowie i tak nie potrafiłabym sie wyluzować i zostawić tego za sobą,zreszta wydaje mi sie ze zanudzilabym sie tam przez caly weekend ,bo chyba na weekend zazwyczaj sa takie wyjazdy
do kosmetyczki od dawna nie moge sie wybrac, a co dopiero do spa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
My wpadłyśmy wraz z siostra na super pomysł- masaż na Dzień matki-wiem mega oryginalny,ale czasem narzeka,że ją plecy bolą lub coś to uznałyśmy,że będzie super zadowolona. Zapomniałyśmy o tym,że mama nie lubi jak ją ktoś obcy dotyka i trzeba było wszystko odwoływać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BILET PREZENT - teatr wybrzeże Gdańsk

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca czerwca 2014 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 90 zł dla dwóch osób i 45 zł dla jednej osoby.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Swiety Mikolaj. Dziekuje Ci za Twoje madre rady,ale jak zdazyles przeczytac prezent zostal juz kupiony.
U mnie vouchery zawsze sie sprawdzaly z racji tego ze rodzice wybiora sobie to co im sie podoba i co potrzebuja, Voucher wazny jest przez rok.
Sama praktykuje praktyczne prezenty i voucher zawsze mnie cieszy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, a co robicie, gdy nie spędzacie świąt z rodzicami? Wysyłacie prezenty paczką,czy jest to rok "bezprezentowy"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bambosz, my dajemy po świętach

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie - jeśli nie podczas samych świąt, to po nich zawsze są jakieś odwiedziny. I to jest wtedy pora na prezent w moim przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z doświadczenia wiem że warto podpytać, albo uważnie słuchać. Rok temu kupiłam nawilżacz powietrza. Dobrym prezentem są książki. W tym roku np. biografia Władysława Kozakiewicza (nie pamiętam tytułu). Poza tym dla taty np. koszula flanelowa albo bielizna termoaktywna bo wiem że nosi i lubi. Mamie jakiś porządny zestaw do manicure. Kiedyś kupiłam jej kilka różnych przypraw w młynkach i włożyłam do koszyczka też się ucieszyła bo lubi eksperymenty w kuchni. Jak cos jeszcze wymyślę to napiszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, słuchanie to podstawa. Zwłaszcza, gdy chce się kupić książki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że troszkę szybko,ale potem wszystko na raz to za dużo
więc macie jakieś pomysły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku kupiliśmy teściowi wejściówkę na strzelnicę z rozszerzonym pakietem nabojow i strzelaniem z kałasznikowa. I nawet mu się ten pomysł spodobał.
A teściowa dostaje cokolwiek do domu i jest zadowolona, sama też się nie wysila z prezentami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z racji tego, ze to Ja rok temu zalozylam ten watek powiem co ostatecznie kupilam. Tak jak pisalam voucher do Home&You ktory okazal sie strzalem w 10. Mama wiosna dokupila sobie kilka fajnych dodatkow do domu. Kazdemu z rodzicow po ich ulubionym alkoholu: Bayles i Jack Daniels w tym przypadku :)
No i bardziej spersonalizowany prezent album ze zdjeciami naszej corci od czasu jak sie urodzila, z dziadkami w szpitalu, na spacerze itd. Do kazdego zdjecia byl osobny opis. Napracowalam sie przy tym bardzo bo przez neta sama robilam, ale pamiatka i radosc rodzicow byla tego warta.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na święta zdecydowałam o wspólnym prezencie dla Rodziców ktory zamawiam przez net https://www.moyha.com/kategoria/pledy
. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi https://www.moyha.com/pled-cieply-warkocz-szary

Zrozumiałam ze PLED to dodatek, który doda smaku każdemu wnętrzu. ( nie tylko okryje zmarznięte nóżki ) Osoby, które uwielbiają ład powinny wiedzieć jak niezwykle dekorują i dodatkowo przyozdabiają wnętrza, nadadzą wnętrzu charakteru i stylu oraz przytulności. Pledy mają także tę przewagę nad narzutami, że są uniwersalne. Wszędzie wyglądają naprawdę dobrze. Nawet niedbale przerzucone przez poręcz łóżka czy oparcie foteli, wprowadzą do wnętrza rodzinne ciepło oraz upragniony luz. Myślę ze właśnie do takiego luzu powinnyśmy dążyć w tej szalonej kolejce życia , kiedy nie ma chwili dla siebie aby zatrzymać sie na jakimś przystanku i odetchnąć ... znaleźć dla siebie krótka chwile - by po prostu zwolnic szczególnie w okresie świątecznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry