NON NOCERE

Endokrynolodzy USG

Gdańsk, Łagiewniki 7/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoda, że nikt nie ostrzegł wątek zamknięty Nie polecam. Nazwa tego miejsca powinna brzmieć express-endo. 5 minut i do...
~Źle potraktowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

moja opinia wątek zamknięty Zostałam dziś potraktowana niezbyt uprzejmie przez Panią Doktor, niestety...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Agata - opinia wątek zamknięty Panią Doktor Gross-Tyrkin znam od wielu lat i zawsze byłam mile przyjmowana w...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

500% profesjonalizmu wątek zamknięty Uwilebiam tę kobitę!!! leczę się u niej od 5 lat. na "dzień dobry" mnie...
~Kala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Świetny specjalista wątek zamknięty Jestem pacjentką od 2 lat. Niesamowita osobowość, świetny fachowiec. Polecam...
~Aneta Szymańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

wspaniała lekarz wątek zamknięty naprawdę jest kompetentna w swojej dziedzinie ,potrafi szczegółowo badać pod...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Troska o pacjenta wątek zamknięty Leczę się w Non-Nocere od roku. Jestem bardzo zadowolona. Szybko postawiona...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

100% zadowolenia wątek zamknięty Dzięki Pani Doktor jestem teraz w ciaży, postawiła dobra diagnoze zapisała...
~Aniołki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

pacjentka wątek zamknięty .....Ja lecze sie u Pani doktor od lat tylko ona postawila trafną...
~pacjentka z wieloltenim stazem
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Ja nie jestem zadowolona wątek zamknięty Pani Gross jest moim drugim endokrynologiem. Za każdym razem gdy mam wizytę...
~KULECZKA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Dziekuje za zdrowego synka wątek zamknięty Dzieki Pani Dr. Ewie Gross mam wspanialego 10 letniego synka. Majac...
~Monika Makos-Bury, Gdynia/Housto
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta ( nie takie sztywne , lecz jak do...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

Braniewo wątek zamknięty Dziękujemy Pani za profesjonalizm, podejście do pacjenta i odwagę! Moja zona...
~Andrzej i Sabina Drozdowscy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Polecam :) wątek zamknięty bardzo miła Pani doktor, wizyta co prawda trwała krótko, ale stwierdziła że...
~Sz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

rewelacyjna pani doktor wątek zamknięty profesonalna, oddana pacjentom, prawdziwy lekarz!
~hannna browińska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

Lekarz z powołaniem wątek zamknięty Chciałam sie wypowiedzieć o Pani doktór, gdyż od lat lecze się...
~Marlena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Przyjemne wizyty wątek zamknięty Bardzo sympatycznie i w miłej atmosferze odbywaja sie wizyty u Pani doktor....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

17

wątków

do góry