Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pozytywna wątek zamknięty Dziękuję panu Darłowo za profesjonalną obsługę
~c3
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

obsługa klienta - klimatyzacja wątek zamknięty Przyjechałem umówić się na uzupełnienie czynnika chłodzącego w klimatyzacji...
~TDI
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Tragiczna obsługa klienta wątek zamknięty Obsługa klienta - dwóch panów zajętych wspólną rozmową, oburzonych, gdy ktoś...
~Dominika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Wszystko ok :) wątek zamknięty Korzystałem z usługi wymiany płynu hamulcowego. Przybyłem na umówioną...
~Darek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Tragiczna obsługa klienta wątek zamknięty Umówiłem się na konkretną godzinę do ich serwisu na regulację świateł....
~Robert
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

psrtacze wątek zamknięty Chcialem kupic alufelgi do mojego mercedesa poproszono mnie abym poczekal...
~kopfer
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Stacje obsługi omijam z daleka! wątek zamknięty Błędna diagnoza, czy perfidne oszustwo?...raczej to drugie! Panowie ze stacji...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Bardzo zła organizacja i obługa klienta wątek zamknięty Byłem umówiony na wymianę opon na godzinę 13.00. Przybyłem punktualnie....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Brak szacunku dla klienta wątek zamknięty Wczoraj skorzystałem z oferty promocyjnej na wymianę oleju z filtrem gratis...
~czarny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Zgroza i przerażenie... wątek zamknięty Nie dość iż skasowali za napełnienie Klimatyzacji, która nie chłodzi,...
~Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Partacze wątek zamknięty Ceny bardzo wysokie, odgrzybianie klimatyzacji metodą tradycyjną kosztuje co...
~tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Dłuuuuuuugo! wątek zamknięty Wymiana oleju trwała 1,5 godziny!!! Już więcej nie skorzystam z super...
~Miśkolinka
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Beznadzieja i kłamstwo wątek zamknięty W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że interesujących mnie opon nie...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Profesionalna obsługa i najlepsza oferta! wątek zamknięty Witam Jak zwykle wybrałem się na zakupy oponek do Norauto. Ofertą i...
~kojot999
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam sklepu jak i warsztatu. Problemy z reklamacją, pracownicy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Wszystko tak jak powinno byc - polecam
~Marek Rz.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Duży Asortyment wątek zamknięty Tanio i duży asortyment części.
~LM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Polecam każdemu Norauto!!! wątek zamknięty Byłem ostatnio tj.05.01.2014r w Norauto na wymianie tarcz oraz klocków...
~waldi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Wymiana oleju i zawieszenia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym wymienialem i ustawialem zbieznosc , Szybka obsluga, bez...
~Piotr scenic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Bardzo Bardzo żle wątek zamknięty Byłem na wymianie i wyważeniu kół. Po odbierze auta i wyjechaniu na obwodnicę...
~volvo v70
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

69

wątków

do góry