Widok

Nowa restauracja

Z całego serca nie polecam. Lokal bardzo ładny, niestety obsługa nigdy nie była w podobnym miejscu i nie wie jak się zachowywać. Jedzenie za te pieniądze na prawdę słabe. Z 6 dań na karcie dostępne aż 2. Sprawdźcie sami :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15
Jakos ta opinia nie wydaje mi sie rzetelna. Z jednej strony rozumiem konkurencje, ktora obawia sie zd stracji klientow, a pracownikow ze prace. Ale z drugiej.

Wiecej szczegolow by sie przydalo.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

o jakie szczegółach tu mowa z właścicielem Mirkiem to można wyjść ale na ryby , jest zwykłym kombinatorem i oszustem nie płacącym za usługi przy remoncie restauracji a pewnie kelnerki tez benda się zmieniać jak rękawiczki bo wypłaty nie zobaczą to oszust i kretacz a na kuchni to nie zna sie wcale ale za to jak robić ludzi w h...ja i nie płacić to potrafi najlepiej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mhmhmhmhmhmhhm...aż z całego serca?! bez histerii proszę. Trzeba dać szansę, obsługa się uczy dopiero to widać ale też przesady!
Też dziś byłam, jedzenie jest bardzo smaczne, moja siostra mówi, że ryba była znakomita, sałatka którą jadłam ja też była bardzo dobra, smaczne ciasta.
Naprawdę ta skarga na wyrost.
Więc ja, z całego serca polecam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

My dziś nie byliśmy, ale może jutro się wybierzemy. Każdy ma swoją opinię bo każdy ma inny gust.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jak ta restauracja sie nazywa? Maja swoja stronę www lub fanpage na fb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Restauracja Czas i smak. Tak mają stronę na fb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Google na hasło Czas i smak bojano pokazuje Nestora więc du..a.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteście tak przyjebani czy mi się wydaje na fb wpisujecie Czas i smak. I jest w czym macie problem jeżeli to nowa restauracja to może jej jeszcze nie być w Google
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to jest fb? Ja używam do wyszukiwania googla i tam nie ma. Może znacie adres strony tej restauracji bo zanim się tam wybiorę chciałem zapoznać się z menu i cenami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Facebook :) myślę że strona tej restauracji niedługo powstanie dopiero otworzyli :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety menu nie znajdziesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

powinna sie nazywać oszustwo i krętactwo , a dużymi literami pod spodem nie płacimy za wykonane prace budowlane
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z całego serca jedz do Gdyni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś byliśmy sprawdzić jak to faktycznie jest, no i cóż szału niestety nie ma. Pani kelnerka osobom obok przyniosła tzw czekadełko, my takiego nie otrzymaliśmy, jedzenie ok, ale za te ceny mogłoby być ciut więcej, brak gramatur oraz pojemności napoji w karcie, a na koniec pytanie Pani kelnerki czy chcemy paragon czy może nam podać cenę z tableta...jest jeszcze zatem sporo do nauki.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena z tableta hahahaha. Trochę dno.. zamiast otwierać na wariata powinni wysłać kelnerki na kurs i zaopatrzyć się w jedzenie :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakby była to osoba z urzędu skarbowego to cena z tableta napewno by przeszła
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj byliśmy moja subiektywna opinia. Sałatka z kurczakiem totalnie nie doprawione z dużą ilością octu. Kurczak to małe kawałki ok 6 szt o wymiarach 1x1 cm. Często zamawiam sałaty z kurczakiem w restauracjach a ta była najzwyczajniej oszczędna i mało smaczna. Mąż zamówił dorsza 33 zł z frytkami i surowka. Frytki ok, dorsz bez smaku, sałatka bez smaku. Na danie czekaliśmy ok 45 minut, na sam rachunek 20 minut. ceny dość wysokie jak na taką jakość. Kucharz albo ma stres albo nie ma smaku. Na plus ładny wystrój i to że jest taka knajpa. Nie polecam. Być może z czasem restauracja nabierze doświadczenia. Ogólnie gastronomia to bardzo wymagająca półka więc jeżeli podstawowe dania kuleja.... Fajne miejsce na wypicie piwka, nie jadłam deserów i zupy. Mimo to życzę powodzenia
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Łosoś 55 zł tez o smaku kartonu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podzielam opinię "Mieszkanki". Dużo do nauki, ceny do jakości trochę za duże, jak czekadełko to dla wszystkich, a kucharz, przepraszam ,ale jak dla mnie to nie stres a brak smaku.Ale wszystko można poprawić:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo bardzo slabo , bez smaku,bez dobrej obslugi , bez paragonu, jedynie na piwo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba za pół roku odwiedź bojano Pani Magda Gessler :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wydaje mi się, że taki hejt to lekka przesada. Dziś byłam z rodziną. Ogólnie doszliśmy do wniosku z mężem, że na pewno początki bywają trudne ale sukces w dużej mierze będzie zależał od właściciela czy dopilnuje żeby male wpadki się więcej nie zdarzyły.
Reasumując:
miejsce przyzwoite (osobiście wyrzucilibyśmy te plastikowe doniczki i dodali duuuużo więcej zieleni na zewnątrz żeby było przytulniej
- na jedzenie od nie czekaliśmy długo (być może dlatego, że zamówiliśmy rybę) obok nas klienci byli odrobinę zdenerwowani ale panie kelnerki przyniosły ciasto od wlaściciela z przeprosinami
- samo jedzenie : uznaliśmy, że stosunek ceny do ilości był niestety nieadekwatny , 20% większa porcja byłaby perfect . Wyszliśmy lekko głodni. Smak jest kwestią gustu, dla nas było ok.
- panie kelnerki to na razie najsłabsze ogniwo - muszą się wiele nauczyć - trochę zakręcone, myliły stoliki i jedzenie i troszkę były ubrane jakby pracowały w ogródku piwnym a nie w restauracji - doszliśmy do wniosku jakby były tam jakby z przypadku. Właściciel musi nad tym bardzo popracować.
Ogólnie - pewnie tam wrócimy - być może z czasem stanie się fajnym miejscem spotkań dla mieszkańców Bojana, którego na razie niestety nie ma.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niektórzy tu szukają dziury w całym. Jak sie chce Zawsze można sie do czegoś przyczepić . Uważam ze trzeba dać szanse i ocenić po jakimś czasie. Wpadki zdarzają sie każdemu. Najłatwiej krytykować anonimowo. Życzę powodzenia i trzymam kciuki
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bez szaleństwa, ale smaczne. Dorsz bardzo dobry, frytki też, rydze nietypowe ale smaczne.Desery (szarlotka i lody) też niezłe. Cena ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dodam ten post wszędzie gdzie jest ten super kucharz z USA w okularach miałbyc mega a jest teraz Jacek haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Restauracja z bardzo ładnym wystrojem, kelnerki miłe, pozbawione rutyny. Bardzo smaczny ryż z warzywami, super doprawione sałaty. Jedyny mankament to ceny- obiad za 30-40 zł jak w Sopocie na Monciaku. Z pewnością wrócę, ale z racji tak wysokiej ceny nie będą to częste wizyty.
Myślę, że gdyby obiady były tańsze to restauracja miałaby sporo klientów, bo wszystko jest zrobione ze smakiem.
Nie należy narzekać na to, że czeka się na obiad, bo wszędzie, gdzie nie ma mikrofali trzeba uzbroić się w cierpliwość.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma go bo pewnie nie chce mu zapłacić tyle co trzeba , za wykonane prace remontowe tez nie zapłacił właściciel to zwykły łajdak i oszust
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro nowy szef kuchni to taki "niezwykły człowiek o wielkim talencie" niech więc poświęci trochę czasu, ruszy głową, wykaże się kreatywnością i zaproponuje coś od siebie... na przykład swoje MENU
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest zniesławienie. Jeśli tak jest, to się idzie do sądu a nie rzuca oszczerstwa na forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestań chrzanić głupoty.... właścicielką jest kobieta, jej mąż pracuje za granicą. gdyby było tak jak mówisz, a niestety oczerniasz właścicielkę (ciekawe skąd się wziął właściciel w rodzaju męskim), to powinieneś wyjaśnić sprawę z "właścicielem", ewentualnie na drodze sądowej. A to co wyprawiasz na forum, podlega pod paragraf. Zrzuty ekranu są zrobione, i do dyspozycji właścicielki restauracji. Dla prokuratury dojście po adresie IP, to kwestia kilku minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

nie strasz nie strasz bo się zes*asz...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odezwał się troll któremu radość sprawia robienie przykrości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież w jakimś wątku było, że szefem jest ten pan, a ta pani spełnia jego marzenie o restauracji!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wypowiadaliśmy się wcześniej na forum pod Państwa komentarzami z paru powodów. Uważamy, że każdy ma prawo do swojej oceny naszej restauracji ma prawo podzielić się tą opinią z innymi.
Dwa – rzeczywiście pierwszy weekend nie był udany, dużo rzeczy nie wyszło tak jak planowaliśmy i wdarł się chaos i ogólne zamieszanie. Pracownicy z wielkim doświadczeniem zawiedli a sytuację ratowali Ci którzy dużego doświadczenia nie mieli. Nie zadziałał prawidłowo nasz program do zamówień a terminal płatniczy odmówił posłuszeństwa. Potrafimy przyznać się do błędów, potrafimy wyciągnąć z nich wnioski i je naprawić.
Wszystko prosperuje teraz bez zarzutu, a klienci wychodzą zadowoleni. Ale nadal pracujemy nad tym, aby wszystko działało na 100% i było perfekcyjne a każdy szczegół został dopieszczony.
Zawsze jednak jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, gdyż chcemy aby wszyscy mieszkańcy Bojana czuli się u nas wspaniale.
Niestety na forum pojawiły się opinie pod adresem mojego męża, która nie są zgodne z prawdą, są obraźliwe i są jednym wielkim kłamstwem.
Osoba pod trzema różnymi nikami ( anonim1, anonim m i darek) ale jednym adresem IP dopuściła się pomówienia i szerzenia nieprawdy. Na takie zachowanie nie będziemy przymykać oka i nie pozwolimy aby ktoś nas oczerniał. Sprawa została zgłoszona na policję w Szemudzie i niestety drogi Panie spotkamy się w sądzie. Zobaczymy czy tam też będzie Pan takim bohaterem kiedy będzie Pan występował pod swoim imieniem i nazwiskiem i nie będzie Pan anonimowy.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda jego syn ma to po ojcu ukradl mi zegarek g-shoch i bluze nike-a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

To co piszesz anonim to już naprawdę przekracza ludzkie pojęcie! Weź się opanuj i zachowaj takie rzeczy dla siebie , a nie wypisujesz takie coś na forum jeśli pewnie są i tak nie prawdą! A jeśli nawet i prawda to wyjaśnia się takie sprawy osobiście z rodzicami a nie na forum wypisywać!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Halo ,halo ....ćwoku. Takich tekstów się nie wali ,a na pewno nie anonimowo. Jeżeli masz chociaż jedno jajo w swojej mosznie, to powiedz to w twarz lub się przedstaw. Sfrustrowanych ,nie kochanych ,nie dowartościowanych ,zakompleksionych ,zazdrosnych TROLI w necie mamy po ,,kokardę" Możesz nie lubić Mirka ,bo pewnie dostałeś kopa w zad pod Biedronką jak zbierałeś nachalnie na piwo ,ale nie czepiaj się dzieci ,bo to słabe jest. Pewnikiem to do ciebie nie przemówi ,bo do takich trolli przemawia tylko trampek na mordzie ,ale zastanów się i pomyśl ...nie jesteś w necie anonimowy ;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Taka prawda znam Tych ludzi i wiem jedno jak Ci nie dadza to Ci nie zabiora a takie oszczerstwa to cios ponizej pasa bardzo nieladnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam , pysznie i bardzo przytulnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mogą liczyć głównie na przejezdnych ,lokalni co znają klimaty panujące omijają z daleka .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skoro już mowa o różnych restauracjach, to znacie takie miejsce, jak Kuchnia Wielosmakowa w Trzęsaczu? Może ktoś z Was miał już okazję tam być? W wakacje będziemy sprawdzać sobie różne miejsca i zależy nam na tym, aby pójść tam, gdzie są bardzo dobre opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie nowością zawsze są restauracje, które po raz pierwszy odwiedzam i tak też było w ten weekend. Pojechaliśmy sobie na Kołobrzegu z myślą zjedzenia przepysznej rybki. Szukaliśmy restauracji na promenadzie i swoją lokalizacją, wystrojem, jak i widokiem przyciągnęła nas restauracja My Fish i trzeba przyznać, że tutaj wybieranie miejsca ze względu na wygląd wyszło nam na dobre, bo rybka przepyszna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli chcecie wypić pyszną kawę i zjeść naturalne lody w różnie połączonych smakach np czekolada z borowików, naturalna śmietanka, fantastyczne sorbety, to bardzo polecam Cafe Pistacja w Rewie z cudownym widokiem na morze z tarasu, a w Gdyni na Strzelców kawiarnię Paulo. Jakość na najwyższym poziomie i przede wszystkim bez konserwantów, naturalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przeciętna stołówka bez wyrazu i klimatu. Smętna kawa! Jedzenie gorzej niż przeciętne! Zapraszam do Azzuro by się podszkolić!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem innego zdania, wykwintnie podane potrawy w barze mlecznym słoneczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedawno z mężem odwiedziliśmy naszą restauracje, niestety zawiedliśmy się oboje - miejsce mocno przereklamowane
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czym tak bardzo sie zawiedliście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hamburger (ponoć 100 proc wołowiny ) a przypominał bardziej podeszwę od przechodzonego buta, w smaku niestety nie wiem bo zalany był jakimś sosem na bazie octu i czegoś sero-podobnego - także dostałam niestrawności. Mój mąż również twierdził ze to co dostał delikatnie mówiąc było mało smaczne....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Duzo smaczniejsze jedzenie jest w restauracji Bazylia , za bankiem 300m dalej po lewej stronie . Kulturalna obsluga i puszysta Pizza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Bazylia ? Ten lokal zawsze kojarzyć mi się będzie z brudem smrodem muchami w jedzeniu oraz obsłudze która wiecznie przeklina I pali papierosy przed lokalem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kiedy ostatni raz bylas w Bazyli? Opinia wyssana z palca widac promujesz konkurencje.Ciekawe ile ci płacą. Pracuje w Bazylii mila pani ktora swietnie gotuje.Nie narzekam na zaden brud ani muchy...Zreszta lokal jest tak malutki ze trzeba sie niezle nagimnadtykowac zeby zawsze bylo ok.Ta kobieta ma nie lada zadanie zeby wszystko grało i naprawde daje radę. Jedzenie ma pyszne ....Szacun.Pozdrawiam wlascicielke tak trzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

najlepsze danie muchy na wynos
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do ~W słaba reklama, każdy wie jak jest
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahah szacun za brak kultury dla wlascicieli , a jedzenie syf.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytałem tę opinię negatywy i myślałem że są złośliwe ale niestety wiele się zgadza. Nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tzn. której nie polecasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sr*zylia chyba haha,to sie nadaje tylko do zamkniecia przez sanepid
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie totalną nowością, którą całkiem niedawno odkryłam jest Bistro My Fish w Kołobrzegu i jestem zachwycona tym, jaką posiadają kuchnię. Nawet nie macie pojęcia (jeśli nie próbowaliście), jakie mają super przyrządzone ryby. Jeśli tylko będziecie w Kołobrzegu to nie możecie przejść obojętnie obok tej restauracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dowoza do bojana ze tu piszesz
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesto jadamy w roznych restauracjach,w Trojmiescie i poza(podkreslam restauracjach,nie w barach lub pizzeriach) i szczerze polecamy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Zurek przepyszny,rybka bardzo dobra, i reszta dan ktore jedlismy rowniez. Naprawde warto. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Byliśmy raz w knajpie w Bojanie i wiecej na pewno sie tam nie pojawie, Wolę Pod strzecha w Kielnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Karczma w Kielnie serwuje pyszne dania każdy znajdzie coś dla siebie a do tego obsługa zawsze serdeczna i uśmiechnięta!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

najpyszniejsze co jadlam w Karczmie w Kielnie to skisle ogorki w smietanie"mizeria". Jakos nie zauwazylam aby ktos z obslugi byl serdeczny i chcial rozwiazac ten problem. Wrecz produkt oddany obsludze zostal doliczony do rachunku. Polecam koneserom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kolejny raz daliśmy szansę restauracji Czas i Smak w piątek. Nie powiem, Burger (co prawda 2X droższy niż w centrum Gdyni) i pierogi Ok, ale w całym miejscu śmierdziało g....m, jakby ktoś wylał szambo, co dziwne bo w toalecie takiego zapachu nie było, a niestety obsługa dała znać o swojej niekompetencji. Na pytanie o danie dnia otrzymaliśmy odpowiedź, że jest ryba talipua. To kolejny raz potwierdza, że niestety jakość nie idzie w parze z wygórowanymi cenami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serio? Daj nazwę tego miejsca w Gdyni gdzie za 14 zł dostanę burgera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Makdonald
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żal.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napewno,ktos puscil baka,ot zagadka rozwiklana,ale ze tak dlugo sie blakal???????? Jedzenie burgerow moze powodowac wzdecia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam dzisiaj kolejny raz, ale po raz pierwszy zamówiłam danie dnia. Jak zwykle, nie zawiodłam się. Wszystko świeże, bardzo smaczne i w rozsądnej cenie. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

do góry