Widok

Nowe Tabletki na odchudzanie

Ciekawi mnie co sądzicie o tabletkach na odchudzanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja stosuje 2 tydzień bez efektow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuje xenical i schudłam 15kg od września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pampersy nosisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze bez skutkow ubocznych ,sa tylko dwie:
1.buty do marszobiegu... na poczatek,
2."klodka"na lodowke...
wszystkie cuda i inne sa "uja " warte,skoda zdrowia i ... kasy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Schudłam 10 kg bez żadnych tabletek, zero kosztów i zero diety. Dodałam tylko codzienny trening (pełno ich na you tubie) i to wystarczyło :)

A ja tam uważam, że nie ma w tym niczego złego. tzn. kwestia co masz na myśli mówiąc tabletki na odchudzanie ? No bo jak jakieś syntetyki to ja dziękuje. Jak już to tylko te z 100% naturalnym składem, bo syntetyki bardziej zaszkodzą niż pomogą. Ja swego czasu wspomagałam się IQgreen na bazie zielonej kawy i w połączeniu z dietą i ruchem efekt był całkiem dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sama się zastanawiam, czy one coś dają? Jakie wy macie doświadczenia? Troszkę zmieniłam dietę i czuje się lepiej. Jakie macie doświadczenia w pracy z dietetykiem? Pomogło?

Z pomocy dietetyka korzystałam raczej pośrednio, bo na co dzień w 3mieście zamawiam catering dietetyczny od WygodnejDiety i tam poszczególne dania konsultowane są z dietetykami itd.. Wsparcie doświadczonych w tym temacie osób może okazać się naprawdę dobrym rozwiązaniem o ile stać kogoś na regularne wizyty u dietetyków. ;)

tabletki na odchudzanie? Nigdy w życiu... już lepiej spożywać po prostu dużo błonnika, który ułatwia trawienie. Szkoda zdrowia, żeby szprycować jeszcze swoją wątrobę tabletkami. Bez przesady
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja używałam meeidie kilka lat temu efekty wow . Tylko jakiś mądry człowiek wymyślił że szkodza i ich zakazał...

Meridia hamuje łaknienie i głupie baby nie jadły nic. Trafiły do szpitala z objawami skrajnego niedożywienia, albo nawet zmarły i trzeba było zakazać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamawianie ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684. Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Śmiejecie się ja nadal stosuje xenical waga startowa 111kg waga dziś 74kg jeszcze 14kg i będzie cool;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd skontaktowałam się z Natalią mój problem zniknął. Zaczęłam stosować Meridię i problem nadwagi zaniknął w znacznym stopniu. To na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie (kom.733 566 390) do niej, z doświadczenia wiem, że będziecie zadowolone:)

polecam zajrzeć na stronę:http://www.studioodchudzania.dx.am duży wybór środków wspomagających odchudzanie, częste nowości, promocje, ekspresowa przesyłka.

Czy one coś dają?

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, http://www.centrumfigury.byethost14.com powodzenia i pozdrawiam

A powiesz nam co to są tabletki na odchudzanie?

znacie https://novoslim.pl ?

tableki nie odchudzają. dlaczego ktoś jeszcze w to wierzy?
Są nowe tabletki mysimba koszt około 500 zł na receptę. Działają podobnie jak amfa . Nie czujesz głodu , szybkie bicie serca i trudność w zaaypianiu , koszmary itp kiedyś stoaoqalam adipex i Meridie. Schudłam, ale czułam się źle

Inne tematy z forum Kobieta

Gdzie dostanę tanie firany? (9 odpowiedzi)

Witam, Podpowiedzcie mi gdzie mogę kupic ładne i nie za drogie firany? Jestem z Gdańska z...

Sklep z sukienkami na weselę/komunię/wizytowa (16 odpowiedzi)

Witam. Bardzo proszę o pomoc, gdzie w Gdańsku są sklepy z sukienkami eleganckimi ? takie na 30...

Partner alkocholik (27 odpowiedzi)

Witam. Mam 30 lat. Od 12 lat jestem w związku. Od dłuższego czasu partner ma problem z...

do góry