Widok

Nowe godziny otwarcia Agencji pocztowej w Baninie

Witam
Od 15-10-2015 nowe bardziej dogodne dla mieszkańców godziny
pracy Agencji Pocztowej Banino Klonowa

Poniedziałek 12:00- 20:00
Wtorek-Czartek 10:00- 17:00
Piątek 9:00- 15:00

Telefon do okienka 504 043 264
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lepiej niż było ale i tak dla jedyna możliwość żeby coś załatwić to poniedziałek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
wow, małymi kroczkami - zawsze jest to jednak ukłon w stronę mieszkańców. Dziękujemy!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie żartuj sobie! Jakie dziękujemy? Za co? Że bedę mogł odebrać list i to tylko polecony o którym będę wiedział że miał do mnie przyjść na poczcie?
Ludzie drodzy! To xxi wiek a listonosz po bardzo dużej wsi chodzi dwa razy w tygodniu i omija połowę ulic? Na kartkę z wakacji od cioci czekam od lipca a do skrzynki nic nie trafiło w tym czasie oprócz jednej ulotki. Przykro mi że tak nas traktują, ale Ty im dziękuj i daj do zrozumienia że są super!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 8
W 100% się zgadzam. Na Strumykową wogóle listonosz nie zachodzi. A na teorytycznie głównej poczcie w Chwaszczynie nie mogą nic z tym zrobić. Żal
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
to niech Twoja ciocia podyktuje treść kartki z wakacji przez telefon. Teraz cały czas żyjesz w nieświadomości co to ona miała napisane.
Musisz uważać bo wpadniesz w depresję. Jeżeli dla ciebie mało znaczą takie drobne zmiany, które idą ku lepszemu to zastanów się nad samym sobą.
Jesteś zwyczajnie osobą, która nie widzi nic dobrego. Twój pesymizm Ciebie wykończy, a wtedy to tylko oddział zamknięty zostaje, ubiór z długimi rękawami wiązanymi z tyłu no i te miękkie ściany.
Trochę optymizmu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22
Krok w dobrym kierunku - trzeba się cieszyć z tego, że cokolwiek się zmienia!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się, agencja poczty radzi sobie dobrze jak może a problem to jest w Chwaszczynie. Tam nie radzą sobie. W Baninie powinien być normalny oddział Poczty. Poczta Polska nie zdaje sobie sprawy jak wielkie jest Banino. Zauważcie, ze my nawet nie mamy swojego kodu pocztowego, tylko ten z Chwaszczyna, stąd może ten wielki bałagan. W Baninie mieszka już z 5 tys. ludzi a może i więcej, choć zameldowanych jest okolo 3,5 tys., powtarzają się nazwy ulic w Chwaszczynie i Baninie i wspólny kod pocztowy robi dodatkowy bałagan.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodatkowo pewnie na cale banino jest jeden listonosz za najnizsza krajowa jaka placa taka praca...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jest, więc nie jest dziwne, że jakość jest jaka jest. Cud, że w ogóle znalazł się ktoś chętny na taką pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Chwaszczyno nie ma przypadkiem kodu 80-209 ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Chwaszczyno ma kod 80-209. No i wychodzi, że "miś" kłamie ;-(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
mis misiem, racja jest to, ze poczta banino podlega pod chwaszczynska placowke, tam sklada sie protesty i zazalenia, nasz punkt to tylko agencja pocztowa. a w chwaszczynie maja nasze pretensje o to ze list potrafi isc 4 tygodnie w tylku, taki lajf nikt nie chce byc listonoszem w baninie bo rewir ogromny a kasa niewspolmierna do obciazenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomyliłem się co do kodu, wybaczcie, ale reszta się zgadza. Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
banino ma kod 80-297 chwaszczyno 80-209 a ulice które się powtarzają to nadaje urząd gminy zukowo nie poczta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ma listonosz wspólnego z agencją pocztową? Jak zwykle: ponarzekam nie mając pojęcia o czym.
to nie jest placówka poczty polskiej, a zwykły prywatny biznes współpracujący z pocztą.
narzekasz na godziny otwarcia? Otwórz własną agencję pocztową działającą 10:00-22:00, albo najlepiej całodobowo. Nie ma żadnych przeszkód formalno-prawnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

do mnie nie przyszła żadna kartka z wakacji a wysłałem sam osobiście 7
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie nie przyszła karta do bankomatu. Już 6 miesięcy. Ale już dawno nie czekam - zablokowałem i d*plikat wysłałem do Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jesteś dla listonosza taki niemiły, to się nie dziw, że omija Twoją ulicę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłoby miło gdyby również godziny otwarcia biblioteki uległy drobnej zmianie. Pracując do godzin popołudniowych nie ma możliwości skorzystania z niej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego przydał by się nam Paczkomat obok biedronki albo OSP a drugi np na PKM
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było jakieś głosowanie na paczkomat i jak się to skończyło? Jakieś szanse?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze paczkomat ma moj glos, jak tylko moge korzystam z paczkomatu na astronomow w osowej, jednak to dosc daleko przydalby nam sie taki w baninie, szybkosc przesylki jest bezkonkurencyjna w stosunku do poczty polskiej tu NIGDY mi sie nie zdarzylo aby doszlo cos na drugi dzien. licze na ten paczkomat u nas, poczte wtedy mozna olac niech sobie rachunki dostarczaja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"poczte wtedy mozna olac niech sobie rachunki dostarczaja"
To banalne uproszczenie. Jak w paczkomacie nadać przesyłkę z potwierdzeniem nadania i odbioru? Mam na myśli dokumenty
ścisłego zarachowania.
Uważam , że jedno nie wyklucza drugiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli 'przesyłka' jest paczką, to podpowiadam - dowolna firma kurierska. Taniej, szybciej, bezpieczniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo często korzystam z sendit, zamawiasz kuriera, robisz przelew i nawet z domu nie musisz wychodzić. Jeżeli powstanie paczkomat w Baninie to praktycznie z agencji pocztowej nie będę korzystał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takich sytuacjach poważne firmy nie korzystają z pp lecz z kuriera od drzwi do drzwi, pan przyjeżdża zabiera przesyłkę pakuje w firmową kopertę i dostarcza może deko drożej ale spokojnie spisz, to proste, myślę ze np przy przetargach nikt nie ufa poczcie polskiej, nawet sądy przeniosły się do inpostu z korespondencja to o czymś świadczy... ogólnie o mega żenującym poziomie usług ze względu na parszywie opłacanych pracowników, tanie mięso psy jedzą niestety.
Przykład ostatnio przesyłka z all, omyłkowo wysłana przez sprzedającego poleconym... 3 tygodnie :D w paczkomacie bylaby góra na drugi dzień, koszt porównywalny :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyślij tak np polecony priorytet na 4 dni przed przetargiem gdy zamkniecie ofert masz o 12 za 4 dni :) teoretycznie powinien być na drugi dzień roboczy, w praktyce często tydzień do dwóch :) Odpowiedni kurier dowiezie z pocałowaniem ręki na czas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tu jest biblioteka ?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego ta poczta jest czynna, gdy ludzie są w pracy i zamykana gdy ludzie kończą pracę? Czy ni mogłaby być czynna chociaż do 18 codziennie?
Life is Net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wiem dlaczego tak jest. Więc odpowiedzi tobie udzielę. Pani z okienka ma takie a nie inne godziny pracy. A już na pewno pytanie na forum tego nie zmieni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

aby wszystkim dogodzić musiałaby być otwarta 24 godziny na dobę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może dlatego, że pani także ma rodzinę, z którą chciałaby spędzić czas.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

W poniedzialki jest do 19 wystarczy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

W poniedziałki czynne jest do 20:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest poczta, tylko agencja. Ta pani świadczy usługi w ich imieniu (na zasadzie umowy) i nie chce pracować 10 godzin dziennie.
Ciesz się ze się znalazła taka jedna odważna zeby ten burdel prowadzić :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba po prostu kogos zatrudnic i przeniesc pocztę do wiekszego lokalu, potrzeby miejscowosci rosna i nawet Pani z Agencji pocztowej musi to zauwazyc, w Chwaszczynie zupelnie inaczej to wygląda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie ma problemu - zatrudnij taka osobę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani z agencji może też zrezygnować a Chwaszczyno ma urząd nie agencję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to niech zrezygnuje, nikt jej przeciez na sile nie trzyma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie podoba Ci się, nie korzystaj, jeździj do Chwaszczyna czy gdzie tam chcesz. To jest jej praca i nic Ci do tego. Chcesz, żeby było lepiej, to otwórz własną placówkę i wtedy się wymądrzaj. Malkontenci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale ona ma swoją działalności jej to styka, to po co ma to zmieniać ? to wam jest źle :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przydałoby się gdyby dwa razy było otwarte pomiędzy 12-20...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

to idź tam do pracy i siedź w tych godzinach. Myślisz, że ta pani, która tam siedzi, to ma ochotę pracować po nocach? za pewnie 2000zł miesięcznie ? z tymi naszymi wulgarnymi Baniniakami, i wysłuchiwać codziennie jak na listonoszy narzekają, chociaż to nie jej wina, bo listonoszy zatrudnia Chwaszczyno, a ona ma tylko "agencję" (coś jak franczyza) ?

ja to bym zamknął ten interes na jej miejscu, trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam wysiedzieć z wami.

a jak paczki nie ma kto odebrać, to do pracy sobie zamawiaj. albo sam idź na na 12-20, to zdążysz z rana zajść.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można zamówić do żabki paczkę i odebrac nawet do 23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktokolwiek korzysta jeszcze z poczty??? no rozumiem że czasem pismo z jakiegoś urzędu i nie ma zmiłuj ale to tyle
po co się męczyć i dręczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, jak coś zamawiasz od naszych skośnookich przyjaciół to Poczty Polskiej nie unikniesz :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry