Widok

Nowe życie w 3mieśćie

Witam serdecznie użytkowników tego wyjątkowego Forum. Jestem z Torunia, mam 42 lata i w rok po rozwodzie szukam nowego miejsca na świecie. Chcę tu podjąć nowe wyzwania. Przez ponad 20 lat prowadziłem działalność handlową i usługową w wielu branżach. Szukam jakiegoś zajęcia, które pozwoliłoby na harmonijne ułożenia sobie życia codziennego. Nie mam parcia na zarabianie dużych pieniędzy. To już przerabiałem i wiem do czego doprowadziło:). Proszę o sugestie i porady.
:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w Trójmieście. Ja również zacząłem nowe życie i też po rozwodzie ;) Mam 34 lata, ekonomista 16 lat stażu pracy i też nie mam parcia do zarabiania kokosów, ale tu Cię nie pociesze bo o pracę trudno. Chyba że masz dobry pomysł na biznes ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
witaj ja jestem z Pozania i 2 miesiace temu tez zaczelam tu nowe zycie, i jak na razie jestem zadowolona prace mam w nalesnikarni i niczym na razie nie musze sie martwic, zycze Ci bys znalazl tu to czego szukasz a prace znajdziesz jak tylko sie dobrze rozejrzysz :-) Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe już ich widzę przy nalesnikach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie namawiam ich do pracy w tym charakterze tylko chcialam przez to powiedziec ze zaczynajac nowe zycie mozna zaczac od prostej pracy by zlapac dystans do wszystkiego a nie od razu lapac prace z najwyzszej polki ale to tylko zrozumie tylko ten kto to przezyl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry