Widok

Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna nad morzem w okolicach trójmiasta

Jaką byście polecili najlepszą w dzisiejszych czasach salę szkoleniowo konferencyjną nad morzem w okolicach Trójmiasta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz u nas w Trójmieście dobrej sali konferencyjnej czy to w Gdańsku, Gdynii czy Sopocie to polecam portal http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ w którym jest zbiór wszystkich najlepszych sal konferencyjnych nad Polskim morzem. Wybieraj według swojego kryterium ceny, wymagań sprzętowych itp ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spoko portal pod tym względem że wszystko w jednym miejscu pokazuje jak to u nas w Trójmieście wygląda z salami konferencyjnymi do wynajęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma to jak zadać samemu sobie pytanie. Prostackie lokowanie produktu. Mogłaś chociaż napisać z innego adresu IP ( 185.172.86.*)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak duża ma być ta sala, bo w poście nie ma o tym informacji? ;-) Jak duża to polecam Stary Maneź. Organizowaliśmy konferencję z bankietem. Są tam dwie sale konferencyjne a właściwie powierzchni koncertowej ;-) Nadaje się na każdego rodzaju imprezę firmową. Sprzęt wysokiej klasy, jest wszystko co potrzebne, nagłośnienie, projektor, ekran, doskonały catering.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku jest fajna miejscówka. Polecam Ci Hotel Cztery Brzozy. Myślę, że Ci się spodoba. Bardzo nowoczesna i przytulna zarazem. Sala konferencyjna jest jedna ale dokładnie wyposażona i z duża liczbą miejsc. Ogółem sala konferencyjna ma nowoczesny i sprawnie działający sprzęt multimedialny. Nagłośnienie w sali konferencyjnej było ekstra, nikt nie miał problemu zrozumieć prowadzącego, mimo że było sporo osób. To samo tyczy się oświetlenia i klimatyzacji w pomieszczeniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń w sumie. Na miejscu było zaplecze gastronomiczne. Polecam steak, bo był wyśmienity. Dzięki pokojom noclegowym przeprowadziłam na miejscu dwudniowe szkolenie. Muszę szczególnie pochwalić obsługę, która był bardzo profesjonalna, pomocna i kompetentna. Aż miło się z mi współpracowała. Gdy wyskoczył jakiś mały problem techniczny to naprawili go zanim skończyłam opowiadać dowcip gościom na zabicie czasu ;) lokalizacja znakomita na dojechanie zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. Hotel ma strzeżony parking także nasze samochody zostawialiśmy bez bólu serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Absolutnie nie polecam szkoly podstawowej nr 79 (3 odpowiedzi)

Niestety jak moi ostatni przedmówcy niestety nie mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat...

Szkoła Sokrates - proszę o opinie!! (16 odpowiedzi)

Czy może ktoś coś wie jak w tej szkole? Nie mogę znaleźć żadnych opinii.dziękuję

Mieszane uczucia (3 odpowiedzi)

Moje dziecko uczęszcza do żłobka i tylko o tym miejscu się wypowiem. Uczucia mam mieszane. Dzieci...

do góry