Widok

Nowy Sklepik?

Nowy sklepik otwiera się w Centrum Feniks , ciekawe jaki ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tu daleko, nie mam auta itp.
Ludzie wszystko można. Jak było cieplej to rowerem jechałam i zakupy zrobiłam a czasem spacerkiem tez można dojść.
Nie przesadzajcie.
Ja przejadę 5 km rowerem mam kosz i zapakuje zakupy.
Dla chcącego nic trudnego.
Teraz gorzej bo mróz jest ale jak sie posiada auto to pikus
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sama nie potrafisz zrobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja mimo że mam daleko do Eklerka, na pewno będę częstym klientem po spody do pizzy i ciasta bo na prawdę są godne '' grzechu''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim szacunek dla Pani Maury za to, że się podpisała a nie wystąpiła jako kolejny anonim na tym forum.
Sklep Banialuka bardzo mi się podoba i nawet w Trójmieście nie ma w tym klimacie za wielu miejsc. Wybór win naprawdę duży i urozmaicony. Dla przykładu odwiedził mnie znajomy z Singapuru, rzucił trzema nazwami win czy też szczepów - ku naszemu zaskoczeniu, wszystkie były dostępne od ręki. Pani Maura imponowała nam wiedzą o winach. Zadowoleni udaliśmy się dalej degustować :)
Moja żona, pomimo, że robi trochę dżemów sama czy też kupuje we wspomnianej Biedronce, to jest częstym gościem Banialuki i kupuje tam różnego rodzaju konfitury, sery, oleje itp Ja z reguły udaję się po wino :)
Generalnie polecam i oby więcej takich miejsc w Baninie. Na pewno będę wspierał tego typu lokalny biznes.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
niby tak, ale jak już i tak musisz jeździć to wybierzesz piekarnię obok warzywniaka, mięsnego i apteki gdzie zrobisz wszystkie zakupy na raz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz, akurat w Baninie wszędzie trzeba specjalnie zajechać. na fitness trzeba dojechać, do biedronki trzeba dojechać, do xaviera też trzeba dojechać, a nawet do szkoły też trzeba dojechąc.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problemem obu sklepów z punktu widzenia biznesowego jest miejsce, po prostu trzeba tam specjalnie zajechać. Eklerek spokojnie mógłby zawalczyć z konkurencją, pieczywo i ciastka z innych punktów są słabe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi też podoba się Pani sklepik /super klimacik/ na pewno zawitam po przyprawy bo wybór jest wyjątkowy. Trzymam kciuki aby z dnia na dzień klientów przybywało!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Mauro
Nikt tu nieprawdy nie pisał o Pani sklepiku, raczej każdy pozytywnie się wypowiada. Ja lubię Pani sklep i pisałam ,że jest miło wejść, problem dotyczył czego innego. Że każdy kupi dżem za 9zł wiadomo nie wszystko dla wszystkich.
Pisałam też ,że jeden kupi wino w Biedronce za 10 zł inny u Pani a jeszcze inny w Festusie za 80 zł. Piszę o tym co słyszę od ludzi .
Cieszę się ,że mamy taki sklepik w Baninie i pisałam ,że szkoda ,że mało jest klientów i oby przetrwał czego życzę z całego serca i zawsze polecam znajomym z Banina.
To moje wyjaśnienie. :)
A i chałwę macie super
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu właścicielka sklepu kolonialnego Bania Luca , przepraszam, ale merytorycznie muszę się odnieść, choć zawsze wolę rozmawiać z ludźmi "w realu", wino proszę Państwa można u nas kupić od 19 zł,nie mamy win które mogą Państwo kupić w Biedronce,mamy za to karty stałego klienta białą, srebrną i złotą; wszystkie artykuły pozycjonujemy do cen w internecie, nasz asortyment jest coraz bogatszy (rozwija się w oparciu o zapytania i opinie Państwa);nasze przyprawy lub nabiał zwłaszcza kozi bije ceną i wyborem wszystkie okoliczne placówki;
Prosimy o dalsze wsparcie - wina już bronią się swoją magią i uczciwą ceną, drogie są tylko te których nigdzie poza horeca Państwo nie kupią, a nasze najdroższe wino jest o 100 zł tańsze niż w internecie,
naprawdę przykro czytać nieprawdę na swój temat...
Brakuje nam Państwa głównie jeśli chodzi o zdrową żywność, bo nie sposób inwestować w bardzo krótkie terminy ważności np. najzdrowszych olei lnianych etc.
Pozostając z szacunkiem i podziwem dla wiedzy lub aspiracji wszystkich naszych klientów
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Piekarnia tam się znajdująca ma najlepszy chleb w Baninie. A ciasta też super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadąc od Pszennej to tez blisko - po prawej stronie. Obok firmy co sprzedaje stoliki szaklane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
obok piekarni Eklerek , Vis a vis domu seniora czyli jak jestes przy Xsavierze to jedziesz asfaltem w stronę Żukowa.Po lewej stronie pawilony.
Wiesz gdzie jest stacja benzynowa to za stacją. Blisko od Xaviera.
I Tam jest sklep elektryczny i salon urody i piekarnia Eklerek i Bania-Luca.
Warto się wybrać , zobaczyć.
Z tego co wiem ma tam tez powstać nowa Resteuracja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie dokładnie jest ta banialuka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam kilka razy, zawsze byli ludzie poza mną, każdy coś kupował. Jasne, że może tak trafiłam, ale może być i tak, że jest zapotrzebowanie na taki towar. Wiem, że to ciężki kawałek chleba - po prostu dobrze życzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Winko
Jest winiarnia Festus, wina w Sopocie, Gdynia. Bardzo dobrze zaopatzrone sklepiki, małe, super.
To samo wino kupisz w Biedronce za połowe ceny lub mniej. A my mielismy srebrna kartę stałego klienta do Festusa.
Zapytaj ludzi gdzie wino kupia. Jeden zapłaci a inny nie przepłaci i pójdzie do Biedry.
Ile Twoim zdaniem ludzi chodzi do Bania-luci?
Byłam tam ze znajomymi, zrobilismy tam zakupy raz czy dwa i na tym koniec. A miesiąc jest długi a czynsz wysoki.
Znam ludzi co prowadzili własne sklepiki, pieknie urzadzone z fajnym asortymentem ale jak klinet biedny to nie wchodzi, dzis kazdy kase liczy nawet ten co ma gruby portfel.
Ja zawsze wspieram nasza Banińską inicjatywę prywatna bo ludziska chcą coś zrobić cos stworzyć i to jest fajne ale bez klienta , który zostawi sporo gotówki to raczej cienko będzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się składa że nie jestem zmotoryzowana i na zakupy chodzę do Feniksa bo tu mam blisko i dla tego brak mi prasy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w tym sklepie, faktycznie fantastycznie zrobiony . Pani bardzo miła, ale ...no właśnie ceny nie dla wszystkich . Ja kupiłam winko bardzo smaczne ,myślę że każdy sklep znajdzie swojego klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Kasia znam ten sklep bo czasem tam wpadam i cos kupię .
Racje bytu powiadasz a to ciekawe bo niedawno Piekarnia eklerek miała sie zamykac a po chleb ludzie zawsze przychodza lub ciasta zamówić a dobre maja i pieczywo super.
Powód - małe obroty.
Do tego dolicz wynajem lokalu, zaplać Zus i zakup towar to zobaczysz jakie będą zyski.
Prawo rynku jest bezwzględne- zarabiać a nie racic i dokładać do interesu.
Powiem Ci ,że rozmawiam z ludzmi i nie każdy w Bania-luce kupi dżem za 10 zł bo wile Pań sama robi.
Miła jest Pani z tego sklepu i jej syn, pomysł fajny ale niestety pustki -mało klientów.
Oby się nie zlikwidował czego tym Państwu nie życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prasa jest w Xavierze i u Pana Janka po drugiej stronie asfaltu ile bys chciała sklepów z gazetami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry