Widok

Nowy Sołtys

Czytam i nie wierzę. Nowy Sołtys to zrobił nowy Sołtys tamto wsparł. Można można. A stary sołtys. Okopał się i wszystko na nie. No chyba że dobry znajomy przyszedł lub zadzwonił. Mam nadzieję że wraz z nowym Sołtysem nowa jakość nastaje. Stara ekipa do kosza do wymiany. Wasze myślenie i postępowanie nie idą w parze z obecnymi czasami. Powiem tak. Skończcie już urzędowanie i wstydu oszczędźcie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
A co zrobił nowy sołtys?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hary napisz dokładniej co zrobił nowy sołtys
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ? co Niny zrobiła Pani sołtys?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak potraficie czytać. Bo śmiem wątpić. To poczytajcie trochę Facebook. Poprzednik w tych tematach nie istniał. A tak przy okazji to dobrze że znajomi królika czytają to forum. Brawo od czegoś trzeba zacząć . A może nie jest tak
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie mam Facebooku dlatego proszę napisz na forum bo nie wiem co zrobił nowy sołtys ze aż tak się podniecasz przy tym
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oskarżasz znajomych krolika ze czytają forum i się udzielają a sam to robisz , założyłeś wątek i dokonujesz wpisów anonimowo. Jak byś szanował prace pani sołtys to byś napisał oficjalnie na face czy gdzieś tam z imieni i nazwiska. Innych oskarżasz ze czerpią informacje z forum a sam nie jesteś lepszy. Pewnie jak większość Polaków prawdy w oczy nie powiesz wiec na forum ublizasz i wyśmiewasz osoby na stołkach a w rzeczywistości do w d wchodzisz bez mydelka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

No widzisz. Nie czytasz że zrozumieniem. Czytać każdy potrafi ale nie każdy rozumie. Gdzie w moim wpisie widzisz ubliżanie. Przestań bo się ośmieszasz. Teraz modne jest przypisywanie innym rasizmu , antysemityzmu itp. wszyscy którzy nie rozumieją o czym się mówi bądź pisze na wszelki wypadek atakują. To jest jak w szachach. Najlepszą obroną jest atak. A tak przy okazji nie obrażaj Polaków bo po wpisie sądzę, że nim nie jesteś.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wywód o szacunku zakończony zaklasyfikowaniem na niepolaka. Z PIS-u jesteś?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

No właśnie nie każdy ma FB. Jak już się robi taki post to wypadałoby napisać jakieś konkrety.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko opiera się na zaufaniu i współpracy. Młodzi , do roboty! Razem coś z panią sołtys wymyślicie, Bojano jest tego warte, nie ma i nie będzie tak pięknie położonej wsi.
( ta z niskim IQ, w/g anonima)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pani sołtys za bardzo pokazuje swoją katolicka naturę wtrącając w swoje wpisy na Facebooku teksty biblijne, jest to żenująca, obawiam się że pod jej sterami może to być powrót do średniowiecza, taki typowy wyborca pisowski
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 17

To co publikuje na swoim prywatnym profilu jest Jej sprawą, natomiast na profilach publicznych nie doczytałem cytatów z biblii. Wole to niż miała by propagować disco polo. Nie każdy katolik jest za pis więc nie przesadzaj.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

Najpierw na swoim prywatnym profilu występowała jako sołtys dlatego mam pewne obawy czy nie cofniemy się do średniowiecza, taki profil dużo mówi o człowieku
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12

Połowa ludzi ma dziwne rzeczy na profilu na fb, a jednak w realu zachowują się zupelnie normalnie, więc raczej bez wiekszych obaw...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

A jakie cytaty miałaby umieszczać gomulki, czy z czerwonej książeczki mao?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ale jestescie wytrzepani z butow... zal soltysa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Plus hasła antyszczepionkowe i usuwanie masztów 5g :-(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pani Sołtys pełni swoją funkcję dopiero od ponad dwóch tygodni tak więc wszystko jest w fazie organizacyjnej. Dodam, że jest to praca społeczna a z racji umiejscowienia urzędu jako jednostki pomocniczej ma znacznie ograniczony wpływ na procesy decyzyjne. Jednak w ramach uprawnień będzie działać na rzecz mieszkańców.
Współpracuję z Panią Agnieszką Bubacz od kilku miesięcy i współpraca dobrze nam się układa choć ona jest osobą głęboko wierzącą a ja ateistką.
Ważne, że rysuje się wizja ogarnięcia problemów wsi i budowania współpracy.
Miłego dnia
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

A czy jest gdzieś możliwość przeczytania nad jakimi problemami mieszkańców pracuje obecnie pani sołtys ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też jestem ciekaw.
Może da się ogarnąć chodniki na Rolniczej i Księżycowej?
Bo przy ulewie dzieciak powinien chyba pontonem do szkoły docierać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ludzie ogarnijcie się Licze ze na zebrania nie chodzicie Ja tez bym chciał drogę , chodnik i oświetlenie . Niestety sołtys nie zrobi tego Sołtys może tylko za sugerować " naszym " Bezradnym jaki są obecnie problemy Trzeba pisać i dzwonić do chórzystki , sklepikarza i byłego sołtysa Oni poklepują się z wójtem po plecach to może coś przyklepią przy okazji w co wątpię Dajmy pracować Nowej Pani Sołtys Zobaczymy za pól roku co zrobiła lub nie dała rady zrobić Pozdrawiam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widać tu nagonkę przez sympatyków byłego. Po kilku tygodniach oczekują efektów które nie nastąpiły po kilku latach . Nie ośmieszanie się naganiacze.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 8

I co dziś nasza Sołtys załatwiła? Kiedy będą efekty?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jak tacy ludzie podobni do Ciebie nie zaczną się pytać kiedy będzie zrobione Tylko sam weźmiesz się do pomocy Każdy no może prócz rodziny i przydu*asow rysia chcę jego odwołania Więc trzeba w końcu razem na taczke jego i radnych A później niech go CBA bierze pod lupę
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Ciepłucha również chcemy chodnik,bo toniemy w błocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

z Wujem Rysiem nasza sołtys nie wygra bo nie ma żadnych środków prawnych, ale może za to zrobić koło d*py naszym patodeweloperom, bo pismo od niej może kogoś w rdoś-u bardziej zainteresuje niż od bojańskiego lokalsa.

No i może zachęcać do sprzątania lasów, m.in. szkołę zaangażować niech się dzieciaki przewietrzą i niech pozbierają te porozbijane przez siebie butelki, bo kilku przyłapałem na gorącym uczynku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

To trzeba było kazać zbierać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


zbierali, skubali ściółkę jak kury
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się , dzieci powinny jak najczęściej uczestniczyć w akcjach sprzątania świata. nie koniecznie jako cała szkolą na raz ale np w jednym tygodniu jedna klasa i tak na zmianę - to wniosłoby realny efekt w życie naszej wsi a przy okazji dużo nauczyłoby nasze dzieciaki.
zawsze można by je motywować do tego np nagrodami w postaci dobrych ocen z przyrody/ biologii bądź też zachowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy prawdą jest że to mąż Pani Sołtys nas tak wyrolował? Czy pomoże Pani poszkodowanym odzyskać nasze pieniądze?
Bardzo proszę w imieniu nasz wszystkich którzy dali się oszukać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

https://gdansk.tvp.pl/54515721/odc-28062021
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No i wszystko jasne :-(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzałam program i nie rozumiem tych insynuacji. Po pierwsze w żadnym momencie nie pada ani imię, ani nazwisko "męża pani sołtys", po drugie orzeczenia dokonuje sąd.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5


Nie, osobą a w zasadzie spółką odpowiedzialną za to jest Wilke Invest sp. z o.o., żeby było ciekawiej kiedyś poznałem tego człowieka osobiście, wtedy próbował ludzi wciągać w piramidę finansową, mnie również, wobec tego opinię o tym człowieku niech wyrobi sobie każdy sam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda, to ten Pan.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszystkie osoby chcące spotkać się ze wszystkimi członkami zarządu tej spółki, którzy są zgodnie z prawem równie odpowiedzialni za całą sprawę mogą się udać pod adres, gdzie również działa jedna z firm należących do jednej z członkiń zarządu spółki:

Klonowa 2, 84-208 Dobrzewino

Pod tym adresem znajduje się też MDF-KA, której prawdopodobnie według KRS jednym z właścicieli jest Pan Bubacz, domyślam się, że to jest pozostałość po tej firmie z chwaszczyna bo zdjęciach są podobne maszyny co materiale wideo. Możliwa jest zbieżność nazwisk, stare adresy, błędne wpisy, więc proszę się tutaj nie podniecać i nie wyciągać żadnych wniosków bo motłoch na stosie spalił wiele niewinnych osób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

https://rejestr.io/krs/889659/pmm-spolka-z-ogarniczona-odpowiedzialnoscia/historia#5
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Narobić wałków, zwinąć firmę i założyć kolejną .... i tak co roku .... Dobre ...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

w reportazu można przecież poznać kto występuje więc imie czy nazwisko nie zawsze musi być napisane a wiadomo kto to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widać że trolle od rysia zaczynają ofensywę Nowa Sołtys z rada powoli zachodzą za skórę rysia misia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Słabe jest nazywanie oszukanych ludzi trollami
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, i jakoś dziwnie cicho się zrobiło- krępująca ta cisza..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Okazuje się że taki prawdopodobnie pomysł 'biznesowy'
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ano czyli jednak ta sama firma, nie mniej reportaż odnosi się do Wilke Invest i Pawła Wille, który się tam podpisuje. To że sprzedał udziały i się ewakuował nic nie zmienia.

Jeżeli jest jakiś zarzut dotyczący bezpośrednio Sołtys lub jej męża to prośba o jego przedstawienie, bo takie domysły niczemu nie służą.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyraźnie widać że firma pod.wymiar której wspólnikiem jest pan mąż zmieniła nazwę po emisji tego programu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Spółka z kapitałem 5000 zł! Taki kapitał z przedmiotem działań nie intelektualnych ale materialnych - budownictwo , roboty w drewnie itp to nic innego, jak firma krzak. Nazwiska założycieli podane, siedziba też . Strzeżcie się klienci i omijacie dużym łukiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalnie się podaje mały kapitał, potem jest mała odpowiedzialność jak się nakradnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

niski kapitał zakładowy nie chroni udziałowców od odpowiedzialności za długi spółki, znajcie trochę prawo zanim się zaczniecie wymądrzać na forach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak były panie sołtysie. Można być sołtysem 21 wieku. Można. Pan się zbyt późno urodził. 19 wiek byłby w sam raz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

To że pani sołtys lansuje się na fb nie jest dowodem na to że jest lepszym sołtysem niż poprzednik.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy to pisze nie doszła Pani sołtys czy jej mąż te nie pochlebne opinie Na fb też coś tam bazgrał co do wywieszenia flag 11 listopada Nie potrafią niektórzy przebywać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowny anonimie
W XXI wieku należy komunikować się ze społeczeństwem co też pani sołtys i rada sołecka czyni różnymi kanałami. Więc proszę informowanie ludzi o różnych aspektach, istotnych dla wsi oraz gminy, traktować jako formę kontaktu. Miłego dnia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda że radni nie komunikują się z mieszkańcami. Na żadnych portalach ani na w żaden inny sposób. Ich komunikacja zakończyła się z chwilą wygrania wyborów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja np nie mam czasu chodzić do sklepu czy w szkole odbierając dzieci wiedzieć co się dzieje na wsi. Dlatego formę komunikacji przez FB jak najbardziej popieram. Lepsze to niż poprzednik, a o radnych już nie wspomne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można radykalnie poprawić komunikację z radnymi odwołując ich,zamieniając na takich którzy będą chcieli robić coś dla nas, a nie tylko być pieskami wójta.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fb nie może być oficjalnym źródłem komunikacji. Jest pełen kłamstw i promuje treści które dostarczają firmie dochodów, np. treści kontrowersyjne, które dobrze się klikają, więc wyświetli się więcej reklam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram, nie każdy chce mieć FB, dobrze byłoby mieć niezależne źródło informacji, nawet jeśli miałoby to być kopiuj/wklej z FB
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niech sobie pani sołtys założy oficjalną stronę, wtedy każdy kto chce będzie mógł tam zaglądać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Założenie strony www i jej obsługa to są koszta i praca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziś każde dziecko potrafi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, uczą się tego w szkole. Zresztą jest pełno programów które umożliwiają zrobienie przyzwoitej strony każdemu.,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z FB nie korzystam, proszę panią sołtys o podanie adresu e-mail..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Soltys.bojano@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy od rodzaju spółki i poziomu cwaniactwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem w tym że sołtys nie ma żadnej mocy i i tak wiele nie zdziała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z samej działalności oceniam dobrze, gdyż wyrażane opinie i przedstawiane przez Panią Sołtys wątki są neutralne światopoglądowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Neutralne światopoglądowo? Uważa Pan że pro life, anty 5g i antyszczepionkowe posty to jest neutralność światopoglądowa?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mam FB i nie wiedziałem, że mamy tak porządnego sołtysa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To są foliarze, jak zachorują powinni czekać w kolejce, odizolowani od innych chorych w śluzach, jak nie doczekają pomocy , to czarny worek. ZUS ma dobrą kondycję finansową, żadnych zasiłków, wydatków na rehabilitację, a zasiłek pogrzebowy 4000 zł., to jednorazowy, ostateczny wydatek. Causa finita. Do rozważenia jeszcze pokrycie kosztów za respiratory.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jak, ordnung muss sein
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jaki jad :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaga ty to masz łeb zryty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

W pełni popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry