Widok

O co chodzi??

,,W przyszłym roku planujemy zwiększyć dystanse naszych wyścigów, tak żeby zawodnicy mogli wybierać od 20 do około 100km. Doszliśmy do wniosku, że zawodnicy mając tak fantastyczne tereny w gdyńskich lasach"

jak to niby ma wyglądać??

Reszta artykułu na Gosirgdynia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo wy to już jesteście weteranami na dwoch kółkach :D W 99 dorwalem katalog Treka i marzylem o ładnym rowerze...juz nie pamietam jaki to model był...Wracając do rozmowy to Darek nie zna chyba tych terenów :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szak napisał(a):

Wracając do rozmowy to Darek nie
> zna chyba tych terenów :D
Czemu tak myślisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo mieszkasz daleko :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szak napisał(a):

> bo mieszkasz daleko :D
Dla mnie to nie powód, aby nie jechać w ciekawe miejsce. Mój dzienny "zasięg" jest dość duży :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi to mowisz że po bożemu...do pracy i z powrotem jedynie.. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darek do pracy jedzie przez bydgoszcz, wraca przez poznań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Darka zasięg to z Gdyni do Suwałk i więcej więc go nie zagniesz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Gdyni do Suwałk jest niecałe 400 km do tego w tym kierunku zwykle wieje :)

--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dariusz ma dzienny przebieg 500, więc letki wiaterek nie robi ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Startowałem na dziesiatkach maratonów w (ponoc) pieknych okolicach z (ponoc) zpierajacymi dech widokami. Niestety z tego wszystkiego zapamietalem tylko widok przedniego koła, kamieni i korzeni przed tym kołem, kilka strzałek i cyferki na komputerku. Niewiele wiecej jesli chodzi o widoki. Powtórze za Sławkiem - albo wyścig albo wycieczka, nie ma sensu tych rzeczy mylic ze sobą bo nie wyjdze z tego ani jedno ani drugie. Dla mnie to nie problem ze wyscig jest skupiony na malej przestrzeni, bo tego nie widac jak sie jedzie, dopiero jak sie spojrzy na mape.

Mariusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry