Widok
Ja poszłam do swojej parafii dowiedzieć się co i jak jeśli bierzemy ślub w trzecim kościele. A ksiądz od razu wyciągnął formularz zgody na ślub w innym kościele i go wypisał - nic nie płaciłam. Tylko śmiesznie bo wypisał mi na panieńskie nazwisko, chociaż już byliśmy po cywilnym - ale co tam, dla kościoła jestem panną i zapowiedzi też mają być na panieńskie :) Teraz wszystkie formalności załatwiamy w kościele gdzie będzie ślub.