Widok

OSIEDLE KWIATOWE JUSZKOWO

Czy jest na forum ktoś kto kupił mieszkanie na tym osiedlu? Mam zamiar kupić tam mieszkanie, ale nie wiem jak wygląda kwestia dojazdu komunikacją miejską ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ja mieszkam komunikacja miejska jeździ w Pruszczu trzeba dojść do ul. grunwaldzkiej . Do Juszkowa jeździ autobus z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to, że obwodnica wjeżdża do salonu Wam nie przeszkadza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkam 2 lata i obwodnica nie przeszkadza. a z Gdańska do Juszkowa jeździ 'J' i prywatny bus 872
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w późnych godzinach jest jakiś bezpośredni dojazd? Mnie osobiście nie przeszkadza obwodnica. Ładnie wygląda to osiedle i ceny mieszkań przystępne. A jak wygląda współpraca z Pitrexem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pitrex-nie ma pojęcia o budownictwie. Uważajcie. Przy odbiorze mieszkań warto zainwestowac w inspektora budowlanego. (czy kogoś takiego ,kto się zna).Okolica jest piękna, obwodnica nie przeszkadza,fajne małe osiedle, a autobusy jezdzą do juszkowa, ale bardzo kiepsko.Najlepiej dojechac do pruszcza i tam z buta.Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry