Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
elo elo jol jol wątek zamknięty z*******y Pan instruktor!!!!!! Bralem dodatkowe jazdy w tym osk z uwagi na...
~OLEK KONKOL
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Niezwykle pomocni wątek zamknięty Pan Jacek, bardzo mi pomógł, sprostował wszystkie błędy po poprzednich...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Właściwy człowiek na właściwym miejscu :) wątek zamknięty O panu Jacku nie da się wypowiedzieć w żadnym złym kontekście. Jest to po...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Super instruktor Pan Jacek Sadan wątek zamknięty Panie Jacku chce Serdecznie Podziękować za Pana naukę jazdy :) Pan Jacek to...
~Angelika Fedorowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Na luzie :D wątek zamknięty Polecam ten ośrodek a w szczególności pana Jacka S. super mnie przygotował do...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Zdaniem!! wątek zamknięty Miałam dwie godziny dodatkowe wykupione zaraz przed egzaminem!! Trasa...
~Sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Polecam wątek zamknięty Dzięki 4 h wykupionych u Pana Jacka zdałam egzamin. Jazdy odbywały się w...
~Agataaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Nauka jazdy może być miła i sympatyczna :) wątek zamknięty Do Osk Jedynka trafiłem po rocznej przerwie z obrzydzeniem do jazdy...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Ww2 - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Dwa razy oblalam praktykę i nie jeździłam ok...
~Ww2
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Mega pozytyw!!! wątek zamknięty Po 5 niezdanych egzaminach i 3 miesięcznej przerwie, zdałam egzamin! Jest to...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Mega pozytyw!!! wątek zamknięty Po 5 niezdanych egzaminach i 3 miesięcznej przerwie, zdałam egzamin! Jest to...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

POLECAM!! wątek zamknięty Polecam serdecznie OSK Jedynka!! Pan Jacek bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Bardzo polecam:) wątek zamknięty Do "Jedynki" trafiłam chcąc dokończyć kurs praktyczny (rozpoczęty prawie rok...
~karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim, którzy marzą o prawie jazdy! Nauka jest...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Gorąco polecam. wątek zamknięty Po 4 dodatkowo wykupionych godzinach w tym ośrodku udało się od razu zdać...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

p Jacek najlepszym instruktor - polecam w 100% wątek zamknięty Najlepszy instruktor! Cierpliwy, wyrozumiały, bardzo dobrze wszystko...
~Ola t
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Polecam w 100% wątek zamknięty Miła atmosfera podczas jazd, bez żadnej presji a pan Jacek podchodzi do...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Na prawdę godny polecenia instruktor! wątek zamknięty Po kilku dodatkowych lekcjach z panem jackiem mogę szczerze polecić każdemu...
~Monia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

OSK JEDYNKA GORĄCO POLECAM ! wątek zamknięty Bardzo polecam pana Jacka u którego miałam wykupione dodatkowe godziny. Co...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Nie zdałam już kilka razy. W końcu zdecydowałam się na wykupienie dodatkowych...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry