OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan P. - opinia wątek zamknięty Miło i profesjonalnie. Dwa lata temu, po kursie w "Oliwce" zdałem egzamin za...
~Jan P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam Oliwkę jak najbardziej. Starajcie się utrzymać jednego instruktora...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

Zdałam za pierwszym razem wątek zamknięty Kochana Olivko dzisiaj mialam egzamin na kat B. i zdałam bez problemu dla...
~Justyna Zdanowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla Pana Jerzego, Pana Roberta, a w szczególności dla...
~Agnieszka P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lipca 2008

Gosia - opinia wątek zamknięty Każdy tu prawie wychwala pana Piotrka. Ja w Oliwce jeździłam z trzema...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

opina wątek zamknięty Pani Basiu niech Pani nie kadzi są dużo lepsi,jak Pan Łukasz,Antoni uczą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

gorąco polecam... wątek zamknięty ...wszystkim, którzy boją się egzaminu na tyle, by pójść z własnej woli do...
~Basia Pawłowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 czerwca 2008

dobra szkoła wątek zamknięty bardzo dobrzy i doświadczeni instruktorzy. Na prawde uczysz sie jezdzic i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 czerwca 2008

Podziękowania - egzamin zdany za 1 razem:)))) wątek zamknięty Dziś, w dniu, w którym skończyłam już moją przygodę z Oliwką, pragnę...
~Katarzyna Łukasik
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

Za 1 Razem :) wątek zamknięty 12.06.2008r. miałem egzamin i jak wiadomo zdałem. Chciałem podziękować...
~Marcin O.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Rewelacyjni ludzie, zdecydowałam się na nauke w tym ośrodku, ponieważ moj...
~Joanna Detmer :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 maja 2008

Opinia wątek zamknięty Szczerze zachęcam do zapisania się na kurs prawa jazdy.Konkretne podejście do...
~Tomasz Tłuszczak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Wielki Pozytyw wątek zamknięty Nie ma się co rozpisywać. Teoria, w tym ośrodku jest rewelacyjną sprawą,...
~Sebastian Wodkowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

`Oliwka` wymiata ;D wątek zamknięty Polecam wszystkim ;D. Przemiła atmosfera, wyrozumiali instruktorzy i zdany...
~Agnieszka G.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

zdałem wątek zamknięty zdałem,zdałem i zdałem za pierwszym razem.torturował mnie p.Robert :).powiem...
~kawasaki zx6r
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

~kUBA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Zdałem za pierwszym razem :) wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek!! Profesjonalne podejscie do sprawy i miła...
~Ciesielski Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

:) wątek zamknięty Dzięki wielkie panom instruktorom!!!!!!!! z OLIWKI oczywiscie:) fajna szkoła...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2008

zawiedzona... wątek zamknięty Same kompetencje instruktorów to za mało... płaci się za pełną godzinę a...
~...
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 maja 2008

Rządzi wątek zamknięty Jeździłem w 5 różnych ośrodkach z różnymi instruktorami, ale to właśnie w...
~Stanley B.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry