Widok

Obecnie najgorsza firma kurierska w kraju

DPD Polska Temat dostępny też na forum:
Szkoda słów. Każdy umywa ręcę, w back office kłamią, że ponowili zlecenie, kurierzy kłamią że byki i nikogo nie ma w sytuacji kiedy wejście do firmy jest przez szklone drzwi na przeciwko recepcjo obslugiwanej przez 2 osoby gdzie NIE MA mozliwosci nie otwarcia drzwi osobie dzwoniacej. Paczka czeka TYDZIEŃ na odebranie przez kuriera i wszyscy maja to gdzies
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie się nie zgadzam, bo dla mnie to najlepsza firma kurierska w kraju. Widać to kwestia kuriera :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

To kwestia Firmy, a nie kuriera. Jaka Firma, taki Kurier i odwrotnie.
Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi ocenami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja od zawsze korzystam z UPS https://www.globkurier.pl/przesylki-info/Cennik-ups.html - bezproblemowa dostawa i kontakt z kurierem :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również nie przepadam za kurierami na, których trzeba czekać aż łaskawie dostarczą paczkę :/ O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest bliska paczka dzięki, której moje przesyłki odbieram w kiosku ruch-u tuż za rogiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak kłamliwej firmy jak DPD jeszcze nie miałem.Niech znikną z rynku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

Barbara - ocena (3 odpowiedzi)

Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję aplikacja pomimo iż cena...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry