Widok

Obfity krwotok że skrzepami a pecherzyk ciążowy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej. Dziewczyny jestem w ciąży... Albo bylam:(wczoraj w nocy dostałam silnego krwawienia łącznie ze skrzepami. O 7 rano widział mnie lekarz i powiedział że pecherzyk ciążowy jest. Wychodzi na 6 tydzień. Dostałam duphaston i luteine. Mam robić betę. Krwiawie nadal. Mimo zażywania leków. Czekam aż mąż wróci z pracy to pojadę na IP. Czy miała któraś z was że pomimo takiego krwawienia z mega skrzepami pecherzyk na usg był i ciąża się utrzymała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w drugiej ciazy mialam 3 krwotoki. Dzisiaj mam 9 latke ;) musisz lezec. tylko za potrzeba wstac.badz dobrej mysli i powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

każda ciąza jest inna, może pecherzyk jest tak umiejscowiony, ze krwawienie nie wplynie na jego rozwój. trzeba być dobrej myśli, mam obecnie dwie kolezanki w zawansownej ciazy, ktore mialy silne krwawienia na poczatku. powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam podobnie - duży krwotok ale w 8 tygodniu. Przyjęli mnie do szpitala na 3 dni, potem w domu - leżenie przez miesiąc. I ciąża się utrzymała. Także może być różnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

odpieluchowanie - rady, wskazówki poprosze :) (20 odpowiedzi)

Dziewczyny biore sie ostro za nauke sikania do nocnika! Corka ma 2 lata i miesiąc, z nocnikiem...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

do góry