Widok

Obiadki dla szefa od pracownika...

Mam pytanie do obecnych tu forumowiczów. Czy kiedykolwiek mieliście taką sytuację żeby pracownik gotował obiadki dla szefa i przynosiła do pracy ? Zaznaczę że prezes zatrudnił swojego kolego A ten przynosi mu w/w obiadki. Czy to dla Was normalna sytuacja? Zaznaczę że ja jestem zastępcą kierownika A on niby zwykłym pracownikiem, tylko że on dostał służbowy samochód !! Kiedy zapytałam się prezesa co mam ugotować żebym dostała auto służbowe to nie chciał że mną rozmawiać po czym zostałam zaproszona na rozmowę i usłyszałam że Krzysiek na stary samochód i mu auto dużo pali. Szczęka mi opadła .... chciałabym usłyszeć waszą opinię czy to normalne ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ewidentnie szef i nowy kolega mają jakiś układ, do którego na pewno nie wejdziesz. Może są kochankami? Może ktoś komuś coś był winien? Dużo jest możliwości... o ile nie są rodziną, to sytuacja jest conajmniej dziwna. Pytanie - czy póki co tracisz jakoś bardzo na tej sytuacji? Oprócz auta służbowego. Bo jeśli pensja stoi w miejscu, a masz więcej obowiązków, bo nowy nic nie robi, to warto o tym rozmawiać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie są rodziną, poprostu koledzy. Chciałam poznać zdanie innych , gdyż również pracowałam w różnych miejscach i takie coś spotkało mnie pierwszy raz. Dla mnie sytuacja również jest dziwna. Może wdzięczność za danie pracy z taka sama stawka jak pracownik z 11 letnim stażem. Albo taka wlazidupcia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry