Widok
Obsluga fatalna
Baseny i sauny swietne, calkiem czysto widac ze ekipa sprzatajaca robi co moze. Ratowicy kulturalni ale nie tryskaja dobrym nastrojem i sympatja. Najgorsza jest obsługa na recepcji!!! Po za jedna pania (brazowe dluzsze wlosy) cala reszta do zwolnienia, zwlaszcza obrazona blondynka ktora jest tam chyba za kare
Moja ocena
Aquastacja i Sportstacja
kategoria: Baseny
obsługa: 1
wyposażenie: 5
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 4
3.6
* maksymalna ocena 6