Widok

Ocean Park Władysławowo

Witam, byliśmy dzisiaj we Władysławowie i odwiedzilismy Ocean Park. Oficjalne otwarcie odbyło się 30maja ale ciagle trwaja tam jeszcze prace remontowe. Pani z obslugi zapewniła nas ze za 2tyg wszystko ma być juz na tip top.Ja podejrzewam ze te prace zakoncza sie przed zakonczeniem roku szkolnego. Makiety zwierząt robią wrażenie, napewno bedzie jeszcze lepiej jak pojawią się wszystkie ale jednym z najwiekszych atutów tego parku jest olbrzymi, fantastyczny, świetnie wyposazony plac zabaw dla dzieci. Sa zdjezalnie, trampoliny, scianki wspinaczkowe, salon gier, domki, hustawki, 3duze piaskownice wyposazone w zabawki typu foremki, wiaderka itp. W gastronomii narazie słabo jesli chodzi o jedzenie ale mozna kupic jakas kiełbaskę, do tego soki Tymbark. Kubus itp. Ogolnie Kubus tam "Rzadzi" bo sa fajne strefy dla dzieci własnie z kogo Kubusia. Podsumowując = myśle że jesli ktos szuka atrakcji na wakacyjny wypad to bedzie to fajna propozycja. My planujemy wybrac sie tam jeszcze na spokojnie w sierpniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
p.s ale napisałam, za 2tyg i przed zakonczeniem roku szkolnego to prawie to samo hahhaa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest na swiezym powietrzu tak? cos jak w Łebie, tylko inne zwierzeta ;) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to jest na swiezym powietrzu tak? cos jak w Łebie, tylko inne zwierzeta ;) ?

to jest wieksze jak park dinozaurów w Łebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na świeżym powietrzu, a zwierzaki morskie (wieloryby, ryby itp). - my się pewnie w lipcu wybierzemy bo kupilismy bilety na gruponie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, to jest na świeżym powietrzu, dość duzy teren. zapomniałam jeszcze napisać ze jest tak ładny wodospad wiec koniecznie trzeba zabrac aparaty :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
my wybieralismy się tam w tą sobotę, jednak z góry patrząc (park znajduje się w dolinie) stwierdziliśmy że nie warto....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
My byliśmy wczoraj. Ogólnie może być fajnie, ale póki co uznałam że to mega oszustwo i zdzierstwo że piszą że prawie gotowe a tam ledwo ledwo, tych zwierząt jak na lekarstwo, wszystkie tabliczki pozakrywane i tylko widoczne miejsca gdzie mają być. osławionego wieloryba też nie ma-w trakcie budowy. Jakieś wykopy, rozkopy i plac budowy. Jedynie plac zabaw rzeczywiście świetny. Co z tego że biorą mniej i dają jakieś upominki, moim zdaniem to żenada wpuszczać tam ludzi i pisać że już prawie gotowe.

Ogólnie może być fajnie, na pewno z chęcią pojadę za rok zobaczyć jak w ostatecznym kształcie to wygląda, ale wczoraj byłam naprawdę wkurzona.

Parking bezpłatny - ciekawe czy tak zostanie? :P
imageimage
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
najgorsza wycieczka w życiu!!ciekawe czy autorka była kiedyś w parku dinozaurów w Łebie? ja oczekiwałam czegoś na podobnym poziomie a tu takie rozczarownie, tam jeszcze nic nie ma, autentycznie nie ma co zwiedzać tylko plac zabaw. Nawet jak już będą plastikowe zwierzęta a nie tylko tabliczki z napisami to i tak nie ma po co tam jechać bo to takie malutkie jest, lepiej wybrać się na plażę tam o wiele więcej morskich stworzeń można zobaczyć i to prawdziwych. W parku w łebie jestem po kilka razy w wakacje a tam już nigdy nie pojadę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autorka była w Łebie, pisałam tez ze warto tam pojechac ale za 2tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem wczoraj 23.06 dalej plac budowy dojście tragedia ,od parkingu z dzieckiem w wózku stroma górka ,jedynie plac zabaw dla dzieci w miarę .
Chyba otworzyli bo kasę chcą sciągnąć

aha z wieloryba jest tylko połowa :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
kto opowie jak tam jest obecnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie ten ocean park to mega porażka,
a założycielka wątku, może tylko reklamą się zajeła :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja jestem mega zadowolona :)
My Polacy umiemy tylko narzekać .

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Postanowiliśmy z mężem i synkiem wybrać się do tak reklamowanego parku i szczerze mówiąc się rozczarowaliśmy. Eksponaty ryb nieskończone...nic ciekawego nie ma. Jedynie dla dzieci plac zabaw...
Dobrze że kupiliśmy bilety na grouponie,ale szczerze mówiąc za taką cenę też nie warto tam iść. Za takie styropianowe eksponaty tyle pieniędzy zapłacić?! To jak to ma się do Zoo gdzie trzeba utrzymać te zwierzęta,nakarmić,tyle obowiązków przy tym jest, a jest na co popatrzeć i się pośmiać:). Jak dla mnie ten park to wielka porażka i zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami.P.S. akurat deszczyk padał i synek miał kalosze więc skakanie po kałużach to była dla niego największa atrakcja z tego całego parku(oprócz placu zabaw).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
My bylismy pod koniec lipca i bardzo nam się podobało.
Tak naprawdę tylko wieloryb nie dokończony a gotowych eksponatów z 30 plus swietny plac zabaw. Byliśmy tam ponad 2h i bylo to za malo czasu bo nie udalo nam sie wszystkiego obejrzec - Młody zatrzymal sie na placu zabaw i nie chcielismy na sile go wyciagac. Zwierzaki bardzo fajnie zrobione i fajnie jest isc z przewodnikiem, ktory omawia eksponaty. Polecam, zwłaszcza że na gruponie raz po raz tansze bilety.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
rozmawialam z babką,która tam była i bardzo zachwalała. tak bardzo,że się zaczęlam zastanawiać ale tu takie różne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bylismy w sobote, wg mnie z dzieckiem na pewno warto. Plac zabaw rewelacyjny, w cenie biletu sa takze scianki wspinaczkowe, trampoliny na linach czy dmuchance, o samych konstrukcjach placu zabaw nie wspominajac. Punkty gastronomiczne 2 na pewno (kolo placu zabaw) z tylu chyba jeszcze jeden. Wodospad bardzo fajny, mala plaza, eksponatow juz nie tak malo, na kilka godzin (z placem zabaw oczywiscie) pobytu wystarczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
jest oferta na grouponie: http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto/Ocean-Park/9454589/.EKj97h :-)

ale z tego co piszecie nie warto :/ Jechac na plac zabaw to troche daleko :p

Tam sa tylko wielkie ryby z tworzywa? Nie ma akwariów??? i prawdziwych stworów? Na ich stronie nie ma sensownych zdjęć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś jeszcze był??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam tydzień temu z 3 letnią córką i nam się podobało,eksponatów jest już sporo,pogoda dopisała,plac zabaw rewelacyjny.Chyba najfajniejszy jaki widziałam na świeżym powietrzu. W gastronomii jadłam zapiekankę i nie można jej nic zarzucić. Byliśmy ok 3 godzin i na plac zabaw i zwiedzanie było nam mało,córka nie chciała wychodzić:)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
plac zabaw dla 2-latka czy dla większych dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to możesz zwrócić grouponowi chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż mówi, że warto jechać, nawet dla samego placu. Chociaż reszta już też całkiem niezła.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
my bylismy jakies 2 tyg temu
jest juz duzo eksponatów duzy teren no i oczywiscie zachwalany plac zabaw rewelacyjny

tylko wlasciwie jeden eksponat byl w budowie

warto jechac!!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miranda - dwulatek spokojnie da rade na tym placu bo wszystkie konstrukcje bardzo bezpiecznie zrobione - płotki, schodki zabudowane, "dziury" tylko do rur :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim dzieciom również bardzo podobało się w Ocean Parku i nie ma żadnych obaw co do placu zabaw.
Jeśli chodzi natomiast o całą resztę to bardzo podobają mi się eksponaty, a spacer z przewodnikiem zrobił na mnie ogromne wrażenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Córa i ja odwiedziłyśmy Ocean Park w miniony weekend. Obie byłyśmy oczarowane. Miałyśmy na ten park przeznaczone około dwóch godzin i nie starczyło nam czasu na wszystko.
Pierwsze wrażenie było kiepskie. Teren ciekawy ale wyłaniały się tylko pojedyncze, nieduże figury zwierząt. Potem odkryłyśmy fantastyczny plac zabaw, zabrakło nam czasu na przedstawienie teatralne i pokaz filmu a gdy wychodziłyśmy chcąc zobaczyć jeszcze kilka ciekawych, dużych figur okazało się że jest jeszcze sztuczna zatoczka z białym piaskiem, wodą i leżakami, wodospad i jeszcze jakieś połacie parku.
Chyba trzeba będzie wrócić. :D
Dodam że córa (prawie 4 lata) bała się niektórych figur, tak są realistyczne.
Ponadto mają od nas duży plus za życzliwą i profesjonalną obsługę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam tam w zeszłym roku na początku września i było super.Mam pytanie do dziewczyn które były teraz-czy w weekend jest tam dużo ludzi? Nie chciałabym trafić na jakieś szalone tłumy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
najgorzej tam dojechac. Ostatnio jak na dzialke jechalismt to na radiu mowili ze mega korki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam w sobotę, 27 lipca, między 12 a 14 i było dość pusto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy jechaliscie do wladyslawowa? Tez w sobote?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy w połowie lipca, ogólnie przychylam się do pozytywnych opinii tylko: na razie mało jedzenia - takie sztuczne....i ta musyka....byliśmy 3-4 godziny - bylibyśmy dłużej ale głowa nas bolała od tego disko polo.....ciągle słyszę "halo halo tutaj dziadek mówi się..." ale poza tym super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, to był jednodniowy wypad, jechałyśmy też w sobotę ale najpierw tramwajem wodnym do Jastarni a potem pociągiem do Władysławowa.

(Na szczęście było cicho w Parku podczas naszej wizyty, żadnej irytującej muzyki. :D).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ze stacji PKP do tego parku jest daleko? w sensie z dzieciakami 3-4 letnimi da się dojść? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Da się dojść. To jakieś, bo ja wiem... z dziesięć minut drogi z 3-4 latkiem. Ja córę trochę niosłam bo nie miałam cierpliwości.
Idzie się na przełaj przez tory. W jedną stronę próbowałam jakoś legalnie ale i tak okazało się że nie ma przejść dla pieszych ani chodników, więc z powrotem szłyśmy już skrótem najbardziej uczęszczanym.
(Zatem, jeśli idziesz od stacji, to z niej nie wychodź tylko kieruj się peronem w kierunku Ocean Parku (na południe) a potem zejdź z peronu przez tory na prawo. Dalej idąc mniej więcej w tym samym kierunku, wkrótce będziesz w Ocean Parku (ul. Żwirowa)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy w tym roku i nadal uważam że zdzierstwo nuda jak za te pieniądze
a karuzele tragedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może byłeś w innym Parku? Skoro nie podobało CI się jednego roku po co jechałeś drugiego?

Ja byłam 3 krotnie z rodziną, za każdym razem super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda wydawania pieniędzy. Reklama w rzeczywistości różni się od przedstawionych atrakcji. Ceny zbyt wysokie. Trudny dostęp dla małych dzieci z wózkami, drogi kamieniste. Jedyna atrakcja to plac zabaw dla dzieci. Nie polecam naprawdę wyprawy do ocean park
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się co do ceny. Co do reszty już nie.
Owszem, nie wyasfaltowano, podobnie jak niewyasfaltowane są inne tereny (ZOO, plener, cokolwiek innego, ciekawego). Normalny wózek przejedzie, chyba że ma się coś dziwnego, do wożenia dziecka po... centrach handlowych.
Atrakcje? Moja córka po roku wciąż wspomina te figury, zatoczkę z palmami i wodospad, plac zabaw, teatrzyk (korzystałyśmy tylko z tego co jest w cenie biletu ale atrakcji jest więcej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez porównania co do parku Dinozaurów w Łebie.. cena powinna być sporo mniejsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny wysokie? spójrzcie na ceny do Energylandii w Zatorze, to jest dopiero kosmos!

http://www.energylandia.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ano, widziałam. Dla kogo to? Ktoś kompletnie odrealniony lub po prostu otępiały i chytry dyktował stawki.
I jeszcze organizatorzy śmią pisać na fejsie że ich ceny nie odbiegają od europejskich standardów. :D Może i nie, może są takie jak w krajach gdzie status życia i zarobki są wyższe, może tylko nieznacznie je... przekraczają.
Ale stworzyli to w Pl więc w innej niż zachodnia rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w Energylandii w niedziele!! Bardzo fajne i pozytywne miejsce! na europejskim poziomie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to mój siedmioletni synek będzie wspominał rozczarowanie trzydziestocentymetrowym rekinkiem chowającym się w akwarium, gadającym wielorybem, który nie działał i totalną olewką panów obsługujących skakankę na placu zabaw, wylegujących się(!) na obsługiwanym przez siebie urządzeniu. Mnie osobiście rozśmieszył pan od symulatora samochodu rajdowego, który postanowił zakończyć pracę o 20.00, mimo że cały park otwarty jest do 21.00. Na pytanie pary turystów, czy mogą jeszcze skorzystać z atrakcji powiedział, że dziś urywa się wcześniej z pracy i zaprasza jutro :)

Reasumując, stanowczo nie polecam - daleko od centrum, drogo i nudno, a całość sprawia wrażenie totalnej niedoróby. A we Władku można znaleźć lepsze place zabaw i to za friko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam w tym tygodniu przekonać się jak jest w Ocean Parku. Myślę, że każdy inaczej odbiera odwiedziny w tym miejscu. Może ja nie byłam jakoś super rozbawiona ale moje dzieci owszem. Biegały od eksponatu do eksponatu i nie mogły uwierzyć, że te rybki i ssaki są naprawdę takie duże :) Rekinki są roczne więc to także fascynujące obejrzeć młode. Nie wiem w jakim tempie rosną i w ogóle, ale może odwiedzę Park za rok żeby zobaczyć różnice. Ceny są zdecydowanie za wysokie. Myślę że powinny być jakieś promocje dla rodzin. Zjedliśmy tam bardzo dobry obiad, przemiła obsługa w barze, bardzo weseli i uśmiechnięci ludzie. Wypiliśmy dobrą kawę i zjedliśmy po gofrze. Cały pobyt dużo nas przez to kosztował. Mam nadzieje, że park nadal będzie się rozwijał, a ceny będą spadać by było więcej ludzi. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się też byliśmy rozczarowani.Tylko straciliśmy czas i pieniądzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie polecam jesteśmy rozczarowani tym parkiem nawet dzieci nie były za bardzo zadowolone bilety zdecydowanie za drogie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moje dzieci były zachwycone. Cały dzień wspaniale spędzony z rodziną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy w Ocean Parku z dziećmi, bardzo ciekawe miejsce.Fajna ścieżka edukacyjna (prawie 3 km) akwarium i wystawa ryb rzeźbionych oraz mega ogromny plac zabaw.Od pracownika otrzymaliśmy informację o nowościach w sezonie 2015.Powstanie kraina pluszowych ryb, ssaków i innych zwierzaków,bajkowa lego chatka, interaktywne show gadający wielorybek.
Będzie także atrakcja dla wędkarzy łowienie pstrąga.
Na pewno przyjedziemy latem zobaczyć nowe atrakcje.
POLECAMY WARTO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne miejsce, które odwiedzamy dosyć często.W każdym sezonie jest jakaś nowość (podobno w 2015 mają być baseny kąpielowe i jakaś atrakcja dla wędkarzy).Warto wybrać się na cały dzień, wszystko dokładnie zobaczyć,zwiedzić park z przewodnikiem i radzę nie zapomnieć aparatów (wychodzą super fotki).
POLECAM.WARTO.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Park to porażka. Modele strasznie tandetne. "Ogromny wodospad" wg ulotki to jakiś żart - kogoś poniosło. Tak samo "żywe rekiny" - jeden mały rekinek, który się schował - chyba ze wstydu, że musi brać udział w tej farsie. Za takę cenę biletów dodatkowo płatny lunapark to kpina z turystów. Połowa atrakcji z ulotki szumnie rozdawanej we Władku nie była dostępna. Jedynie co jest tam ciekawego to plac zabaw ale... nie za taką cenę!! Ogólnie nie polecam, kasa wyrzucona w błoto. Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dziś no cóż dużo pisza i obiecują w realu jest inaczej mini zoo nie było kącik lego to nie lego tylko duże klocki ale dzieciom sie podobały w dużym namiocie jest ich dużo sa budowle domków i tuneli. makiety sa ale nic specjalnego żywych rekinów nie było a w domku z akwarium nył nieprzyjemny zapach córka miała odruch wymiotny do pokoju skarbów nie 30 a 15 osób wodospad naciągana atrakcja żeby więcej na stronie napisać obsługa oprócz uśmiechniętej Pani na kasie mało sympatyczna chyba za kare tam byli jedynie plac zabaw jest naprawde godny polecenia dzieci tam mogą sie wyszalec poskakac na trampolinach eurobangi zamku sa fajne zjeżdżalnie w kształcie statków i pokaz wielorybka też fajny dla tych dwóch atrakcji można pojechac reszta to naciągana atrakcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% też byliśmy zawiedzeni przeszło 100 zł poszło na bilety a po niecałej godzinie już nas tam nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WItam..
niestety ale jestem zawiedziona i ja i mój mąż, a najbardziej chrześnica (5 letnia) z którą byliśmy w parku.. Liczyliśmy na jakieś żywe ryby .. no i te rekiny~!!! NIestety rekinów nie ma to im się zasolacz zepsuł i niestety ale rekiny zostały przeniesione..
jedno akwiarium w "ocean park" to chyba troche mało.. ? nieprawda... a na dodatek były tam 4 ryby - jakaś porażka totalna.
makiety 1 do 1 .. ok ale ile można to oglądać...
film z Błekitkiem - 15 minut... ? hmm nic specjalnego - bajeczka dla dzieci troche pytań i to wszystko...
maszyny do gry - jeden cymbergaj nie działający - motory takie że na obrazie prawie nic nie widać... maszyny do wyciągania zabawek zjadaja pieniądze ... 2 zł w plecy..
jedynym plusem jaki ja widziałam to trampoliny - na nich mała faktycznie się bawiła - reszta DO BANI

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakies nowe opinie? dzieki z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

do góry