Widok
2020-11-10 11:42:22
Od kilku lat chodze na silownie,trzymam diete,nie jem śmieciowego zarcia i pije wode ;) Akurat tego nie trzeba mi przypominac. Gdzie polecisz wybrać się na konsultację? Bo się zastanawiałam.2020-10-27 10:23:30
2018-06-11 21:49:13
z dieta tez nie mozna przesadzac, bo mozna sie wyplukac z roznych mineralow i skladnikow odzywczych. najlepiej jest wszystko ale z umiarem i nie przesadzac z porcjami, pic duże swiezej wody i regularnie uprawiac sport. Nie musi to byc zaraz jakis posrt ekstremalny, wystarczy na przyklad dziennie poswiecic pol godzinki na spacer albo na joge.- radiofrekwencja
- endermomasaż
- biostymulacja
?
2018-06-11 21:49:13
z dieta tez nie mozna przesadzac, bo mozna sie wyplukac z roznych mineralow i skladnikow odzywczych. najlepiej jest wszystko ale z umiarem i nie przesadzac z porcjami, pic duże swiezej wody i regularnie uprawiac sport. Nie musi to byc zaraz jakis posrt ekstremalny, wystarczy na przyklad dziennie poswiecic pol godzinki na spacer albo na joge.- radiofrekwencja
- endermomasaż
- biostymulacja
?
albo w unikaniu podjadania jak np. koktajle odchudzające https://www.apo-discounter.pl/koktajle-odchudzajace-w-proszku-c-1044 lepsze to niż jeść słodycze
Przede wszystkim dobra konsultacja. Metod jest bardzo dużo: ultradźwięki z fala radiowa, kriolipoliza, połączenie fali uderzeniowej z endermologia. Wszystko zależy od wskazań i tez od tego jaka kwotę chcesz przeznaczyć na zabiegi. Do tego oczywiście należy zrewidować dietę, ilośc wypijanej wody i dołączyć ruch (nawet regularny szybki spacer). Zabiegi bardzo pomagają, ale bez pozostałych czynników poprawa nie będzie trwała. Do tego ważne jest wykonywania pózniej zabiegow przypominających, bo sama po sobie widzę, ze regularnie wykonując endermologie praktycznie nie mam problemu ze wzrostem wagi.
Odchudzanie samo w sobie nie jest łatwe. Wiele osób jest załamanych, ponieważ mimo diety nie chudną. Dzieje się tak, gdyż bardzo często popełniamy wiele błędów, o których napisano tutaj http://e-dieta24.pl/najczestsze-bledy-odchudzania-czego-unikac/ Właśnie te, powszechne błędy, nie pozwalają zgubić nadprogramowych kilogramów i są powodem frustracji.
ja proponuje również zapoznać się z dobrymi i złymi nawykami żywieniowymi, trochę długi artykuł, ale godny uwagi https://bodyvital.pl/odzywianie/dobre-i-zle-nawyki-zywieniowe.html
Warto też dodać ćwiczenia do tego. Na https://www.womenshealth.pl/ mają sporo fajnych treningów.
2018-06-11 10:40:54
Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry fitness plus jedzenie z umiarem i zobaczyny
mnie się udało schudnąć 8 kg w miesiąc gdy spożywałam nasiona marihuany polecam https://tanienasionakonopi.pl
Suplementy są ok, ale jedynie te sprawdzone i naturalne. A nie żadne nie wiadomo co zamawiane z sieci. No i trzeba sobie uświadomić, ze jest to jedynie wspomagacz i same w sobie nas nie odchudzą. Jesli chcecie odchudzić się skutecznie, będziecie musiały wprowadzić niskokaloryczną dietę oraz ćwiczyć. Jedynie ćwiczenia będą w stanie sprawić, ze nie spotkacie się z efektem jojo po zaprzestaniu diety i powróceniu do normalnego odżywiania się.
Na początek dobrze jest kupić sobie skakankę z licznikiem https://kronos-shop.pl/product-pol-4031-Skakanka-Z-Licznikiem-Regulowana-LCD.html - taka skakanka pokazuje dystans jaki się przebiegło oraz ilość spalonych kalorii.
Na początek dobrze jest kupić sobie skakankę z licznikiem https://kronos-shop.pl/product-pol-4031-Skakanka-Z-Licznikiem-Regulowana-LCD.html - taka skakanka pokazuje dystans jaki się przebiegło oraz ilość spalonych kalorii.
jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: Natalia - 733 566 390 , powodzenia i pozdrawiam