Widok

Odchudzanie

Co sądzicie o odchudzaniu na orbitreku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo skuteczne i nie wymaga wylewania potu przez długie godziny, pół godziny dziennie rano każdy wygospodaruje, jeśli tylko zechce. Ja po 4 latach przerzuciłam się na rower spinningowy, po prostu mi się znudził. Mój trochę już wysłużony NordicTrack 2.0 wystawiam na sprzedaż za kwotę symboliczną (kosztował 1600 zł). Sprzęt warto kupić przyzwoitej klasy, nowy orbitrek za 300 zł to zawracanie gitary: długo nie posłuży, a w najlepszym razie będzie zgrzytał, trzeszczał i działał na nerwy ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam orbiteka z Carefoura za 300 zł. Służy mi jakieś 4 lata. Na prawdę wiele wiele na nim przebiegłam i dalej służy, więc chyba cena nie ma takiego znaczenia (rzuciłaś markę i cenę to już wieje reklamą). Fakt, że sprzęt pomocy do walki o sylwetkę i kondycję. Bardzo sobie go chwalę i polecam. Ja lubię wieczorem biegać oglądając jakiś film. Potem kąpiel i lulu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ruch jak ruch, jak będziesz się trzymać diety to pomoże. Sam to nie wiadomo. Podstawa to zjadać mniej niż się spala, bez tego nie ma mowy o chudnięciu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sąsiad z góry immisja (6 odpowiedzi)

Witam Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

do góry