Widok

Odkurzacz pionowy - proszę o opinie

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Przymierzam się do zakupu odkurzacza pionowego,więc poszukuję opinii na temat takich modeli. Może któraś z obecnych na forum pań coś podpowie. Wiem, że mają słabą moc silnika. Czy w związku z tym dobrze odkurzają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy to o taki chodzi? http://szyjesobie.blogspot.com/search/label/Odkurzacz%20bezworkowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Nawet nad tym modelem się zastanawiałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odkurzacz zakupiony. Naprawdę świetna sprawa. Doskonała rzecz dla osób, które lubią mieć czystą podłogę - już nie biegam z miotełką oraz dla osób mających małe dzieci - odkurzacz jest zawsze pod ręką, a odkurza się szybko i łatwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

a ja nie polecam. miałam philipsa, ponoć jakiś świetny nowy model - słabo ciągnął, zapychał się i jest mniej praktyczny niż rura, która wejdzie w różne szczeliny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam odkurzacz pionowy Ergorapido Allergy, faktycznie bardzo podręczny, lekki bez kabla, do tego super wygląda, rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry