Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - ocena Tą firmę pamiętam pod tym adresem jeszcze za dziecka :-) Dziękuję za przemiłą...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Ela - opinia Miejsce znane od lat. Serdecznie polecam!
~Ela
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Jan K. - opinia wątek zamknięty Jestem zbulwersowany zachowaniem Pana Ogrodowicza. Naprawa miała być blacha...
~Jan K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Inny świat, piękny świat wątek zamknięty Tradycja zobowiązuje......jestem klientem Panów Ogrodowicz od około...
~Paweł M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Od lat najwyższy poziom i pełen profesjonalizm wątek zamknięty Prawdziwy zakład z tradycjami, z rzemiosłem na najwyższym poziomie, a przy...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Pozytywnie wątek zamknięty Polecam super kontakt ze sprzedawcą fachowa wiedza na temat produktów które...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Przedwojenna Polska dzisiaj....... wątek zamknięty Wizyta u Ogrodowiczów to podróż w czasie do epoki w której bycie sprzedawcą...
~KB
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam! Naprawy zegarków szybkie i bezproblemowe. Sympatyczna atmosfera.
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2013

SUPER fachowcy!! wątek zamknięty Jestem bardzo bardzo bardzo zadowolony z ich usług! Ich zakład poleciła mi...
~Zybrzyn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

antonow2 - opinia wątek zamknięty Właściciele to na pewno fachowcy pierwsza klasa oraz przede wszystkim ludzie...
~antonow2
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Ogrodowicz i syn wątek zamknięty jestem klientem zakladu od szesciu lat. Kupilismy w nim 4 zegarki. Z...
~AnBogdan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Wymieniałem pasek, byłem w sobotę po godz. 14, mimo to zostałem ciepło...
~AdaM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Nieprofesjonalna obsługa klienta wątek zamknięty Odradzam korzystanie z usług ze względu na nieprofesjonalną obsługę klienta....
~Była klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

korzystam od lat ! wątek zamknięty korzystam od lat !
~xas
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Zdecydowany profesjonalizm wątek zamknięty Jakość kontaktu z Panami Ogrodowiczami jest fantastyczna. Poważnie podchodzą...
~Karol D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Polecam z własnego doświadczenia wątek zamknięty Serdecznie polecam zakupy u Państwa Ogrodowicz, mają na prawdę duży wybór...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry