Widok

Ogrzewanie gazowe

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
Ktory kociol gazowy dwufunkcyjny (24KW) wybrac, Termet, Fondital, Broetje, a moze jakis inny w cenie okolo 2000zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piec dwu funkcyjny za około 2 tyś???
A to ma być piec używany?
Pytam z ciekawości, bo piec, który ja kupiłem WOLFa kosztował 7tys , również 24KW, ale to był najnowszy model na rynku, kondensacyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja w domu w ktorym mieszkam tez mam kociol 2-funkcyjny za kilka tysiecy Junkiers i jest suuuper!
a ten piec ma byc w domku na wynajem Chyba wole nowy i te ktore wymienilam to sa za 2100 - 2200,polski ,wloski i niemiecki.
Pomyslalam ze uzytkownicy w/w piecykow podziela sie opinia ;-) i bedzie mi latwiej podjac decyzje ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałem, że za 2 tys można kupić piec dwu funkcyjny :))))

Według mnie (ale nie wiem, czy stawiasz na niezawodność, czy po prostu jest to tobie obojętne) kupiłbym piec niemiecki - ja osobiście polecam firmę Wolf, z tego względu, że sam mam u siebie Wolfa i jest on sprawdzony. (dwu funkcyjny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania)

Powiem tak, jeśli chcesz mieć jak najniższe rachunki za ogrzewanie, zainwestuj w dobry piec kondensacyjny.

Przykładowo, ja ze swoim piecem mam o połowę niższe rachunki jak sąsiadka, która także ma piec gazowy, ale dużo gorszy.

Inny znajomy również ma dużo gorszy piec i płaci 150% więcej jak ja za ten sam okres.

Szczerze mówiąc, wątpię aby piec za 2 tys był równocześnie niezawodny, a także super wydajny i oszczędny. Coś za coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to mowia ""Czlowiek cale zycie sie uczy."
...heheheeh ja tez nie wiedzialam, dopoki mnie "bieda" nie przycisnela domek na wynajem, na razie kupe kasy w remont wlozylam.
A taki tani piec, wywale za 4-5 lat i kupie lepszy ;-))
A ze drogie lepsze to tez wiem ! za dom 165m place 360-500/mies
w zime.
pozdrawiam ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanko tylko nie włoski mianowicie włosi nie mają pojęcia o ogrzewaniu z prostej przyczyny nie mają takiego zjawiska atmosferycznego zwanego zimą , jeśli się decydujesz na zakup kotła to polecam polski ewentualnie jak finanse ci pozwalają to niemiecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

do góry