Widok

Okulista na NFZ w Gdańsku - polecicie któregoś?

Czy ktoś poleciłby dobrego okulistę na NFZ w Gdańsku? Bardzo dziękuję z góry za wszelką pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr półjanowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja go nie znam. Potrzebuje opinii o doktorze Piotr Poljanowski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Antkowiak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan doktor poświęcił mi około 5 minut na badanie wzroku. Przepisał receptę na 2 pary okularów, do bliży oraz do dali. Całe szczęście przy zamawianiu okularów poddałem się ponownemu badaniu wzroku w salonie optycznym. Moje zdziwienie było wielkie gdy okazało się, że Pan Doktor "nie trafił" z doborem żadnego ze szkieł (czyli 4 !) i "przeoczył" mój astygmatyzm. Gdybym zaufał jego diagnozie, posiadał bym aktualnie 2 pary bezużytecznych okularów, deficyt w portfelu w wysokości około 800zł, stracony czas i perspektywę zakupu kolejnych okularów. Co do stanu mojego wzroku, nie sądzę aby źle dobrane okulary cokolwiek mi pomogły.
Rachunek jest prosty:
- zła diagnoza
- stracone pieniądze
- stracony czas
co nagle to po diable panie doktorze. byle jak to po prostu źle.
nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry