Ola - ocena
~Ola
31.61.178.*
(2 dni temu) 25 czerwca 2026 o 16:23
Polecam serdecznie szkółkę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Po niecałych 2 miesiącach od rozpoczęcia jazd prawo jazdy już mam w kieszeni! Polecam Pana Łukasza świetny instruktor cierpliwy, profesjonalny i bardzo miły.
0
0