Widok

Ola - ocena

OSK Morena Temat dostępny też na forum:
Polecam serdecznie szkółkę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Po niecałych 2 miesiącach od rozpoczęcia jazd prawo jazdy już mam w kieszeni! Polecam Pana Łukasza świetny instruktor cierpliwy, profesjonalny i bardzo miły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy :)
Szerokiej i Bezpiecznej Drogi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry