Oliwa Do Ognia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Kołobrzeska 63A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty W ubiegla sobote bylismy w pizzerii na Garncarskiej w godzinach...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Doskonała pizza! wątek zamknięty Byłam dziś pierwszy raz i na pewno jeszcze wrócę. Prawdziwa cieniutka pizza z...
~Lo55
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

obsługa kiepska- byle jak. wątek zamknięty Pizza pyszna, szkoda tylko, że obsługa często jest tak skupiona na sobie, że...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Oliwa Do Ognia to jedna z dobrych, prawdziwych pizzerii w Trójmieście z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Pizza przepyszna!
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Najlepszy lokal w 3miescie. wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce wpadamy często, obsługa to inteligentni goście bez much...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

PYSZNE:) wątek zamknięty Nie jest to pizza do jakiej przyzwyczajony jest typowy polak,wygląda raczej...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

rozczarowanie wątek zamknięty Jedzenie ok, ceny w miarę adekwatne, natomiast obsługa czasem czuje się...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Fantastyczne miejsce! wątek zamknięty To już moja druga wizyta w tej pizzerii i wiem, że będę wracać! Przepyszna...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Że co? wątek zamknięty Ludzie, wystawiacie ocenę 1, bo nie było dla was stolika? co to za pomysł,...
~lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Byłem wczoraj i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, już dawno nie jadłem tak...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

OBSŁUGA STRASZY TRAAAAAAAAAAAGEDIA!!!!!!!! wątek zamknięty Pizza pyszna, ale cóż mi po tym jak obsługa wręcz straszy!! Chamstwo i...
~dwd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Byłem wczoraj z dzieczyną. Wszytko pyszne, ładnie podane, miła obsługa....
~Pietrk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

najlepsza pizza w okolicy, dobre ceny i lokalizacja wątek zamknięty Najlepsza pizza w okolicy - świetne cienkie ciasto, bardzo dobre skłądniki,...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Pizza najlepsza - obsługa skandaliczna! wątek zamknięty Chyba nie jadłem lepszej pizzy w Trójmieście. Ciasto idealne, cieniutkie i...
~Adam86
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Pyszna włoska pizza, a nie jakieś polskie podrabiaki. wątek zamknięty Pizzeri przyrządzających prawdziwą pizzę z pieca we właściwym włoskim stylu,...
~Igor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Pizza bliska ideałowi. Zawsze świeże, chrupiące i cieniutkie ciasto, pyszny...
~Karol Jurewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Pyszna pizza na cieniutkim cieście wątek zamknięty Jeśli ktoś lubi pizze na cieniutkim cieście to jest to miejsce dla niego....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

pychotka:-) wątek zamknięty Nie wiem skąd się wzięły negatywne opinie na temat obsługi. Ktoś chce zostać...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Smakowo - najlepsza Pizza w Trójmieście! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza pizza po względem smaku i jakości. Ciasto cienkie i...
~minionek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry