Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wróż wątek zamknięty To człowiek wiedzący co robi. Z talentem. Darem zdejmowania negatywnych...
~a.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

brak słów wątek zamknięty Wybrałam się wczoraj z koleżankami na babskie plotki. Obsługa straszna. Na...
~gabcia25
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Fantastycznie - miejsce do którego chce się wracać! wątek zamknięty Fantastyczny klimat, pyszne i wyszukane potrawy. Mimo że nie jesteśmy fanami...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Marta - opinia wątek zamknięty Ania towarzyszyła nam od początku przygotowań, poprzez ślub, dojazd do...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Nowy Kierowca wątek zamknięty W końcu się udało! Po kilku nieudanych podejściach i z niewielkim już...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

bravo wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa z uśmiechem spełnią Twoje kulinarne zachcianki...
~Karola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Polecam gorąco! wątek zamknięty Po pierwsze, jest to jeden z nielicznych zakładów optycznych, w których...
~jjaga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

więcej za tyle samo wątek zamknięty nie dosyć, że przy przedłużeniu umowy dostałem rabaty to jeszcze o 200%...
~Bogdn
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

super wątek zamknięty super
~Seba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Wszystko w jednym wątek zamknięty Dla mnie nie ma lepszego miejsca. Poszłam tam z koleżanką i byłam pozytywnie...
~Marlena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Polecam Gorąco wątek zamknięty Miła obsługa. Pani doradzi po prostu ma pojęcie o szyciu i wie co klient...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Super szybka i pomocna obsługa wątek zamknięty Dałem do sprzedania mieszkanie w maju. Oferta szybko została opracowana i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Panie ekspediętki oceniam bardzo dobrze wątek zamknięty Ogólna ocena bardzo dobra Tylko w tym sklepie robię zakupy i do obsłudze...
~Bogusław Piaskowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Bardzo dobry i profesjonalny salon wątek zamknięty Znam salon Pana Świniarskiego od lat, na początku chodziłam tylko do...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Niskie Ceny , Różnorodność Asortymentu wątek zamknięty Ceny zabawek dla maluchów są o wiele niższe niż w innych renomowanych...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Duży plus - za to ze punkt jest wątek zamknięty Do tego punktu za każdym razem trafiam wtedy, gdy konkurencja nawala (nawala...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Super restauracja - czulem sie swietnie w takim fajnym nastroju wątek zamknięty Super restauracja - czulem sie swietnie w takim fajnym nastroju
~Jacek Poleski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Polecamy! wątek zamknięty Gorąco polecamy, super współpraca, fajne zdjęcia i album. dodatkowy plus za...
~justyna i kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Panie Adamie - Bardzo dziękuje :-) wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi cierpliwość i wyrozumiałość. Pana...
~Agnieszka R.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

POSitive wątek zamknięty Polecam wszystkim. Uczciwy pośrednik.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376107

postów

290173

wątków

do góry