Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hip-hop z Martą :) wątek zamknięty Serdecznie zapraszam na hip-hop świetna atmosfera i super nauczycielka, przez...
~Natalia:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

...Jak do Was nie wracać! wątek zamknięty ...znowu Gosia odwiedziła Wasz gabinet,tym razem już w odsłonie nowej...
~Gosiaczek 52
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Hip-Hop wątek zamknięty Na hip-hopie jest świetnie gorąco polecam ! Super nauczycielka:)
~Natalia Semeniuk :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Serdecznie POLECAM!! wątek zamknięty Wiele się nauczyłam, instruktor dba o rozwój i postępy swojego kursanta!...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Najlepszy wątek zamknięty Najlepsza obsluga, fachowosc itp na pomorzu. Wlasciwy facet na wlasciwym...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Nieuczciwi!! wątek zamknięty Firma za wszelką cenę chce zdobyć klienta szkoda tylko że w trakcie...
~Zbulwersowana
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

ARGONAUT wątek zamknięty Bardzo dobry klimat, cena oraz przystępność. Polecam.
~student
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Podziękowanie dla pana Arka wątek zamknięty Tym, którzy chcą nauczyć się jeździć polecam instruktora pana Arka...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

zależy wątek zamknięty Jeśli chodzi o opinię w zewnątrz to ta szkoła jest bardzo zadbana i wydaje...
~umc
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

:) wątek zamknięty Szkoła jest w porządku. Nic do zarzucenia jej nie mam. Nauczyciele angażują...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Nie dla starówki w Gdańsku wątek zamknięty Zamówiłem pizze na ul. Długą. Po jakimś czasie dostałem telefon że nie może...
~Kucharz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Zmieniłem na Pro Internet wątek zamknięty Dzień doberek, Sąsiad przekonał mnie do zmiany operatora w grudniu zeszłego...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Świetna szkoła- Podziękowania dla P.Romana wątek zamknięty Serdecznie polecam!!!!Miła,przyjemna atmosfera,staranne i dokładne...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

wspaniala pizza wątek zamknięty Najsmaczniejsza pizza w Gdyni i nawet nie wiem czy nie w calym trojmiescie;)...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Niecodzienny klimat wątek zamknięty Fajny klimat, idealne miejsce na spotkania przy kawie, ceny przystępne,...
~bess
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Polecam :) wątek zamknięty Wspaniała szkoła, wspaniali ludzie ( w szczególności Pan Marek i Pan...
~Angelika Brzozowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

ocena wątek zamknięty Zajęcia z Panią Dorotą są super, zawsze pełna energii i usmiechnieta :)...
~kuk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Niestety, miesiąc czekałam na sprzęt, mimo obietnic nie dotarł w komplecie:(...
~JK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

eks-klientka - opinia wątek zamknięty Opryskliwa i niekompetentna obsługa, może sa dobrzy w wydawaniu leku na...
~eks-klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Ku przestrodze wątek zamknięty Nie było mi dane spróbować sushi z Sushi and You. Wykupiłam grupon (zestaw 60...
~Monika
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
377103

postów

291108

wątków

do góry