Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~mika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

raczej nie polecam wątek zamknięty Przed przyjściem do tego lokalu przeczytałem opinie w internecie i...
~Pako
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Rewelacja wątek zamknięty Niezwykle kameralne miejsce, z przesympatyczną obsługą :))) Jestem...
~AS
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Obsługa powinna byc wymieniona! wątek zamknięty Dokładnie chodzi mi o Panią K. (krótkie ciemne włosy) która Z ŁASĄ nas...
~Klienta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Warto tu przyjść! wątek zamknięty Właśnie zakończyłem kurs języka angielskiego - i zastanawiam się czy nie...
~Maxi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Z czystym sumeniem POLECAM :) wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek :) Długo zajęło mi zdanie prawa jazdy, ale udało...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

pytanie wątek zamknięty Witam! Czy podanie na uczelnię należy wydrukować na 2 stronach ( przód ,...
~internautka
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 czerwca 2007

II TF - opinia wątek zamknięty szkoła godna polecenia, wysoki poziom nauczania i miła sympatyczna atmosfera!
~II TF
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Ogólnie kultura wątek zamknięty Spoko szkoła dla pełnoletnich...nauczyciele i wygląd - duża kultura
~Alek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

moja opinia wątek zamknięty tylko uciekać z tej szkoły
~kamila
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Polecam ten sklep! wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie rower górski Merida MATTS SUB 40, z którego jestem...
~Jarek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Super!!!! wątek zamknięty Moje dzieci chodzą do tej szkoły. Jestem zachwycony profesjonalizmem...
~Tata Andrzej
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Polecam wątek zamknięty Świetny lekarz. Sympatyczny, taktowny i cierpliwy. Odpowiada na każde...
~Karolina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Sony Vao wątek zamknięty Kupiłem w sklepie komputer Sony Vaio. Po najlepszej cenie i z prezentem....
~Radek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Nie polecam wątek zamknięty Cieszę się, że pojawiła się Chemia Gdańsk na stronach trojmiasto.pl, bo mam...
~gaba
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Jedzenie super. wątek zamknięty Jeśli masz ochote zjesc naprawdę DOBRY OBIAD, a przy okazji podziwiać...
~Piotr
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Polecam !! wątek zamknięty Na dzień dobry powiem że kanjpka jest z prawdziwego zdarzenia, 2 poziomowa u...
~Tomas
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

moja opinia wątek zamknięty Świetna szkoła! Wyjątkowo mili ludzie, wspaniali nauczyciele (szczególnie...
~ktoś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Dominik - opinia wątek zamknięty bardz sympatyczne miejsce zarówno do spedzenia go na rozmowie jak i zabawie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Szacuneczek! wątek zamknięty Nie posiadam się z radości z cieplutkiego prawka w moim portfelu a to...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry