Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ania - opinia wątek zamknięty Ja też jestem zadowolona z przedszkola na Długiej. Ale przede wszystkim...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem to świetne przedszkole Chodzi do niego już moje drugie dziecko...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

Zgadzam się z opinią Pawła z 27.05.07 wątek zamknięty Chciałabym tylko dodać, że w tej restauracji nie można zwrócić personelowi...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

Nie ma chyba leprzego sklepu z akcesoriami wątek zamknięty Witam Polecam sklep Ekoprats trafiłem do nich przypadkiem wjeżdżając na...
~LowKIck
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

Tragedia. wątek zamknięty Jak w nagłówku. Kupiłem w ESC komputer, który od początku był wadliwy. Po...
~venathar
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

KOLCZYKI GÓRA wątek zamknięty Kolejny mój kolczy w tym studio i co nic nie bolało zajefajna Pani normalna...
~Madzia Rudi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

JA RóWNIEż POLECAM wątek zamknięty Wszyscy wiemy że leczenie się w dzisejszej dobie jest okropnie trudne...
~D>K>
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

KASIA -MEGI - opinia wątek zamknięty STUDIO SUPER ZROBIONE , WZORKI DUZO ALE OBSLUGA MASAKRA NIE MIŁA NIE...
~KASIA -MEGI
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

SORKI ZE CI NIE PASUJE JAK DZIARAMY ........ wątek zamknięty SORKI ZE KOMUS NIE PASUJA JAK INNI DZIARAJA JA ŁAZILEM PO STUDIACH I...
~SZOGUN
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

żabcia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna p.EDYCIE za świetne rady i fachową opiekę nad moją...
~żabcia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

p.Janek - rewelacja ! wątek zamknięty Miałam przyjemność jezdzić z Panem Jankiem. I zgodze się z poprzednimi...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

ile na humana? wątek zamknięty co prawda to jest o opiniach ale jaki jest prog na humana? chyba nizszy niz...
~kandydatka:P
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

wysoki standard wątek zamknięty to jest super restauracja! przepiękny widok, dobra obsługa, świetne...
~mati
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

o rej telefonicznym!!! wątek zamknięty Ludzie do kogo wy maciwe pretensje ze nie mozna sie dodzwonic do swissmedu....
~duszek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

KATASTROFA!!! wątek zamknięty Lux Med jednym słowem to katastrofa. Nie polecam nikomu. Lekarze "słabi", a...
~jankeska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Jak jest na Informatyce w Biznesie? wątek zamknięty Mam pytanie jak jest na tym kierunku chodzi mi o przedmioty (system zaoczny)
~maur
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Dziewczyny! Polecam masaż! Zabieg wysokiej klasy, wykonywany przez lekarza...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

absolwent - opinia wątek zamknięty za niskie oceny na koniec 3 klasy z powodu bezwzględnego systemu punktowego
~absolwent
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

POLECAM GORACO wątek zamknięty MILA OBSLUGA, Z DZIEWCZYNAMI MOZNA POROZMAWIAC, NAPIC SIE KAWY, POSMIAC A...
~JOLA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Bzrdzo miły człowiek i super specjalista wątek zamknięty wcześniejsi lekarze nie wyłapali nieprawidłowości u mojej córeczki, na...
~Mama Uli
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
379156

postów

293044

wątków

do góry