Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MARCIN - opinia wątek zamknięty Witam chciałbym wszystkim polecic szkołe ALEX.Zajecia prowadzone przez pania...
~MARCIN
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Porodówka:) wątek zamknięty 30.09.2007 urodziła się tutaj moja córka. Chciałabym serdecznie podziękować...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Dzisiaj zdałem na katC!!! wątek zamknięty Ośrodek godny polecenia.Materiały szkoleniowe na "szóstke"-rewelka zdjęcia z...
~Mirek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

sss - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa smaczne potrawy szanujaca osoby niepełnosprawne...
~sss
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Fachowa opsługa klienta prowadzona przez osoby które naprawde znaja sie na...
~Prezes
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Zdałem za pierwszym razem :D wątek zamknięty Szkołe oceniam bardzo dobrze, naprawdę bezstresowa atmosfera, można się dużo...
~Piotr M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Impreza- porażka wątek zamknięty W tej karczmie mieliśmy imprezę integracyjną. Porcje dla 6 osób straszliwie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Paweł - opinia wątek zamknięty Rewelacyjni ludzie gorąco polecam :) Mało jest takich instruktorów, a z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

NIgdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta!! wątek zamknięty Ostatnio dość choruje na dziwne przypadki - między innymi jakieś trzy...
~dzidzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Jeśli chcesz uczyć się od mistrzów ta szkoła jest dla ciebie wątek zamknięty SZCZERZE POLECAM-OBELIX-szkołę nauki jazdy.Wspaniali, cierpliwi,opanowani i...
~Renia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

czy ateneum dorobi się szatni??? wątek zamknięty Brak szatni to dość wielki problem, zwłaszcza w zimowych sezonach. Wieszanie...
~ggg
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

WSPANIAŁY LEKARZ, CUDOWNY CZŁOWIEK wątek zamknięty PANI DR ŚWIĄTKOWSKA – FREUND ORAZ PANI DR PANKRAC URATOWAŁY ŻYCIE MOIM...
~Wdzięczna pacjentka szpitala w G
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

NIECO ROZCZAROWANY KLINENT wątek zamknięty Poczatkowe wrazenie pozytywne mily pan szybko sie u nas pojawil z oferta...
~beataitomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

W końcu na prawde włoskie jedzenie!!! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, doskonałe jedzenie (od toskańskiej zupy pomidorowej można...
~meggi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Polecam salon 4 Łapy wątek zamknięty Szczerze polecam ten salon.jestem mile zaskoczona fachową i miłą obsługą.moja...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Polecam :) wątek zamknięty Resteuaracja o bardzo skromnym wystroju, w bocznej uliczce. Polecam bardzo ze...
~Arcy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Sabina - opinia wątek zamknięty To Kuba`ś Puchatek, dla którego tatuowanie jest jak miodek, czyli tym, co...
~Sabina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Polecam wątek zamknięty Pan doktor jest bardzo sympatycznym, kulturalnym człowiekiem i autentycznym...
~Agnieszka z Ninką
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

uczta dla oczu wątek zamknięty w sobote znajomi wyciagneli mnie do Andersena na imprezke, lokal generalnie...
~Madzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Super lekarz wątek zamknięty Bardzo sympatyczny, szczegółowy i ma rewelacyjną pamięć do pacjentek ;)...
~ciążówka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383544

postów

297125

wątków

do góry