Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
prawie poemat ... :) wątek zamknięty Co prawda miał być poemat,ale niestety...co nie oznacza że nie dodam swojej...
~zuza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

PORD zaliczony!!! wątek zamknięty Egzamin zdany! Zdałem za drugim razem, za pierwszym wymusiłem pierwszeństwo....
~Łuki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły. Istnieja w Trójmieście lepsze. Żle mnie...
~lea
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Niesympatycznie ! wątek zamknięty Pobierano krew mojej wnuczce,pani pobierająca bardzo niesympatyczna i bez...
~Babcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Zróbcie coś z tą przychodnią !!!!!!!! wątek zamknięty Dodzwonienie się do przychodni niemalże graniczy z cudem . Mimo wysokiej...
~edka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Bez rewelacji niestety. wątek zamknięty Można dużo wydać a efekt będzie odwrotnie proporcjonalny...nie polecam.
~Anna
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

śpiewjąco-tańcząca wątek zamknięty koleżanka mi poleciła,super rewelacja opieka bezbolesna i co najważniejsze...
~jadzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

wielki POZYTYW wątek zamknięty Bardzo dobra lecznica.Świetne podejście do małych i dużych pacjentów.Ceny...
~Katarzyna Mierzejewska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

.miłe wspomnienia wątek zamknięty Chodziłysmy do SP 50 przez 6 lat i bardzo miło ją wspominamy ; ) jest...
~absolwentki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Mam dobrą opinie o tym biurze wątek zamknięty Pani Adela, właścicielka Biura Ankra to osoba której można zaufać. Na każdym...
~Adrianna Gotczyk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Najlepsza restauracja wątek zamknięty Bywamy w Kresowej od czasu do czasu. Zawsze zachwyca nas najsmczniejszy...
~Kapelusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

PODZIEKOWANIA DLA PIOTRA JERECZKA wątek zamknięty Spoznione podziekowania Piotr;-))) Dzieki wielkie za bardzo dobre lekcje...
~DARA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

polecam !!!! wątek zamknięty jestem pod wrazeniem .. pierwsza knajpa w gda w ktorej sie zakochalam :)))
~gosk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

naprawde polecam wątek zamknięty Dzisiaj miałem egzmin w PORD-zie i zdałem za pierwszym razem. Polecam jako...
~bynia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Szczerze polecam. wątek zamknięty Świetnylekarz i człowiek, wszytskim szczerze polecam. Bardzo miły człowiek....
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

nie polecam wątek zamknięty Nikomu nie polecam. Co parę dni awaria. Zdarza sie że internet nie działa...
~niezawodolony klient z wawelskie
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

madzia_oska - opinia wątek zamknięty rewelacja :D uwielbiam Sopot
~madzia_oska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow leczenia jakie zalecila mi...
~Matylda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Zdałam za drugim razem i jestem bardzo szczęśliwa.Panie Janie serdeczne...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

POLECAM jest SUPER wątek zamknięty Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Na prawdę byłam...
~Dorota M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry