Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawde polecam Dr wątek zamknięty Po przeczytaniu oipnii byłem przerazony, ale po wizycie jestem pozytywnie...
~Sławek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

ewa i piotr wątek zamknięty Bardzo polecamy firme Wema !!! Bardzo miła obsługa ,duży wybór i wysoka...
~piotr
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

mk - opinia wątek zamknięty Warsztat jest drogi. Liczą za byle drobiazg. Nie potrafią rozwiązywać...
~mk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i jestem...
~Wdzięczna pacjentka!!
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Do zakladu en vogue trafilam za rada kolezanki. Pierwszy raz wziela moje...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Rewelacyjny sklep wątek zamknięty Zawsze znajdziesz to co potrzebujesz. Niskie ceny. Polecam!!
~Młody
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

nie polecam wątek zamknięty jak na tak nieprofesjonalna usługe to cena 70 zł za french na formie jest...
~karolina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Zdałem za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Gorąco wszystkim polecam którzy chca w bardzo dobrej atmosferze zdobyc...
~Danielson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

SUPER CHIRURG wątek zamknięty Pan dr. Adam Makowski to znakomity chirurg i dermatolog.Ma wspaniałe...
~Piotr Figiel
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Hamulce avid wątek zamknięty przed maratonem w gdansku w piatek poszedlem do sklepu zeby kupic adapter na...
~CORRATEC CHOJNICE
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Sklep Szefler wątek zamknięty Chcialbym odradzic wszystkim kupujacym wizyte w sklepie Szefler. Udalem sie...
~krux
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Fachura wątek zamknięty nic więcej nie mam do dodania w tym temacie. nie wypuszczą bajkera póki...
~PanKracy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

rewelka firma wątek zamknięty Znalazłem firme w portalu trójmiasto , jako jedyni znali się na naprawie...
~Videomaniak
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

INNY KLIMAT wątek zamknięty Lokal nieduzy za to wystroj - rewelacja !!! Nowoczesnie, swiatowo. Cos dla...
~Kojotiii
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

Qazimodo - opinia wątek zamknięty Wybór - tragicznie niski! zarówno rowerów jak i części. Wyspecjalizowali się...
~Qazimodo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

dysplazja wątek zamknięty Byłem u tego lekarza z szczeniakiem 4 miesiecznym szczeniak to dog de...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

Super!!!! wątek zamknięty Świetnie,super poziom,właściciele powiększyli salę jest teraz pełen...
~Asia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

Raczej nie polecam wątek zamknięty Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tą knajpą i zapewne na moją głowę posypią...
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

porządna i solidna uczelnia wątek zamknięty Jestem studentka WSTiH i jestem zadowolona z tej uczelni, na początku mialam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

SUPER! wątek zamknięty Kupiłem u tych Państwa rower, jestem niesłychanie zadowolony, nawet z...
~wilku
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379300

postów

293177

wątków

do góry