Jestem studentka WSTiH i jestem zadowolona z tej uczelni, na początku mialam wątpliwosci czy byl to dobry wybor poniewaz słyszalam pare nieprzychylnych opinii na temat tej uczelni jednak były to oceny ludzi, ktorzy tak naprawde nigdy nie mieli żadnej styczności z tą szkołą...
jesli sobie olewasz ,nie chodzisz na zajęcia,liczysz tylko na ściąganie i sie nie uczysz to zapomnij,ze zdasz
co do pracy pań w dziekanacie to nieprawda,ze nic nie robia tylko gadaja sobie tylko przez telefon-taka opinię wyrazaja osoby ktore najwyrazniej nie wiedza na czym polega praca w dziekanacie...
jesli chodzi o wykladowcow to jestem bardzo mile zaskoczona poniewasz wiekszosc z nich ma tytul profesora,doktora co chyba jednak swiadczy o poziomie tej uczelni
wazne rowniez jest i idzie na ogrmny plus tej szkolt to to,ze wstih ma wiele do zaoferowania i jesli ktos tylko chce moze poszerzać swoje zainteresowania ,pasje oraz wiedze w kolach naukowych oraz innch organizacjach studenckich
na minus natomiast idzie brak akademikow przez co studenci spoza trojmiasta musza niestety wynajmowac pokoje ,mieszkania albo korzystac z akademikow ug i pg:(
...i widac ze nasze czesne sa madrze wykorzystywane