Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Kiedys pracował tam rewelacyjni fryzjerzy - teraz niestety jest kiepsko :(...
~Alicja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

stała klientka wątek zamknięty Jestem stałą klientą tego salonu fryzjerskiego. Ceny są bardzo przystępne,...
~owieczka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

wspaniałe wspomnienia i ludzie wątek zamknięty nie żałuję wyboru. pozdrawiam wszystkich nauczycieli i dziękuję za te 3...
~absolwentka 2006
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry sklep, fachowa i kompetentna obsluga oraz bardzo dobry wybor...
~ld
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Lan Net wątek zamknięty Mieszkam w Rumi i jestem zadowolony, sieć działa całkiem dobrze a korzystam...
~gs
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Prosze o informacje! wątek zamknięty Jestem zainteresowana podjeciem nauki w tej szkole na kierunku Informatyka w...
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

chyba najtańsze okulary w centrum..... wątek zamknięty chyba najtańsze okulary w centrum.....
~remek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

J. R. - opinia wątek zamknięty Pan Doktor jest nie tylko fachowcem, ale przede wszystkim wspaniałym...
~J. R.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

NAJGORSZY SKLEP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupami w ESC to ODRADZAM!!! W momencie kiedy...
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

POLECAM 8+)) wątek zamknięty Gdyby wszyscy instruktorzy nauki jazdy uczyli tak jak p. Krzysztof z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

nie polecam wątek zamknięty Po ostatnich dwóch wizytach w CS postanowiłam zmienić dentystę. Pierwszy...
~zniesmaczona ;-)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Gotti - opinia wątek zamknięty Kolego, co Ty wypisujesz za farmazony? Myślisz, że ci niezadowoleni, którzy...
~Gotti
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

bardzo pozytywnie! wątek zamknięty bardzo dobry poziom nauczania .miła obsługa.chłopaki bardzo dobrze ucza...
~FILIP
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo nie zadowolona z tej przychodni, czekałam ponad miesiąc na...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Optima jest dobra :) wątek zamknięty Moim zdaniem to bardzo dobry ośrodek:) zdałam prawko za pierwsyzm razem:)...
~Gosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Szybko sprawnie i bez komplikacji wątek zamknięty Do dr Cieśli trafiłem praktycznie ze stołu operacyjnego Akademii Medycznej z...
~Piotr W.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

coraz lepiej wątek zamknięty duża poprawa od pewnego czasu coraz milej tak trzymać
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

dorota wątek zamknięty zawsze jest problem z umawianiem się na wizyty w godzinach popołudniowych,...
~dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

JES WKONCU TAK JAK MA BYC. wątek zamknięty WKONCU JESTEM ZADOWOLONY ZE SWOJEGO STRZYZENIA,P.Mirella jest naprawde...
~Igor
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

super szkoła wątek zamknięty koniki są super i chodzą jakby były na pilota!!! to nie są jakieś zwykłe...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
379156

postów

293044

wątków

do góry