Po ostatnich dwóch wizytach w CS postanowiłam zmienić dentystę. Pierwszy ząb do leczenia zdecydowałam się wypełnić materiałem droższym i oczywiście zapłacić za niego( był to ząb, dośc widoczny,na którym szare wypełnienie nie wyglądałoby ładnie).Pani stomatolog tak zapędziła sie przy kolejnej wizycie, ze juz nie pytała na jaką plombę decyduję się.Oczywiście bez pytania mnie wybrała plombę nierefundowaną. Ale O.K. - pomyslałam, taka w sumie chciałam. Kolejna wizyta- jak co roku, byłam umowiona na usuwanie kamienia - zabieg refundowany raz w roku przez NFZ. Tak samo miało być i tym razem. Troche zdziwiłam się, dy przy wyjściu musiałam zapłacić 100 zł!!!!.....Pani była 'laskawa' dopiero 'po wszystkim' poinformowć mnie, ze juz 2 miesiące wczesniej skonczyły im sie jakies tam kupony czy cos,dzieki ktorym zabiegi i inne sa refundowane.SKANDAL I BARDZO NIE FAIR. O takich rzeczach powinno uprzedzać się pacjenta, szczególnie stałego klienta.No, ale skoro pani doktor widzi, że można oskubać kogoś, to dlaczego nie?? Myślenie jak za dawnych czasów..... Bardzo nieładnie, p.JULITA BARWńSKA - nie polecam!! A teraz mam fajnego nowego i UCZCIWEGO denystę. Pozdrawiam.