Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty No ja mysle ze uczy rewelacyjnie ale wiem ze jesli ktos jej podpadnie latwego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

PETARDA !!! wątek zamknięty To co zobaczyłam wczoraj w kabinie nr 2 przeszło moje najśmielsze...
~Marta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Gorąco Polecam wątek zamknięty Szeroki wybór asortymentu ,szybka i fachowa obsługa i co ważne zapewniaja...
~Andrzej Knuth
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

MImo wszystko, TAK! wątek zamknięty Szkołę skończyłam w tym roku, bez problemu zdałam maturę rozszerzoną ze...
~Studentka:)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Rewelacyne jedzenie, wystrój i obsługa wątek zamknięty Z całego serca (przez żołądek do serca)polecam tą mała ale jak sympatyczną...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Kafe - opinia wątek zamknięty Nie polecam skorzystania z usług tej firmy- niestety zawiodłam się nawiązująć...
~Kafe
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

REWELACYJNY SALON - pOLECAM WSZYSTKIM CHCACYM SIE ZRELAKSOWAC PANIOM wątek zamknięty BYLAM KILKA DNI TEMU W SALONIE 7KSIEZYC - ATMOSFERA PRZEMILA, OD SAMEGO...
~BARDZO ZADOWOLONA KLIENTKA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Można sie ztruć wątek zamknięty Po zjedzeniu "pierożków aromatycznych" uległam cięzkiemu ztruciu!!!! Lepiej...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Igor - opinia wątek zamknięty Naprawdę solidna firma- polecam gorąco!
~Igor
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

witam... wątek zamknięty witam korzystałem z usług tej firmy do tej pory dwukrotnie.Za pierwszym...
~Amadeusz 31
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Elo, wątek zamknięty zapisałem się: kumpel mi polcił i ma ratę darmo - niezły czad. W...
~Szarańcza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

ZADOWOLONA ;-) wątek zamknięty Nareszcie znalazłam super szkołe. Zajęcia będą prowadzone w centrum miasta -...
~Lola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

monika - opinia wątek zamknięty specjalne wyroznienie za cierpliwe i serdeczne podejscie do "trudnych"...
~monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Morina jest super wątek zamknięty To już nie jest Gościniec tylko Morina. Naszczęście już nie ma Gościńca :D...
~Marta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Klienci płacą a potem płaczą wątek zamknięty W lutym tego roku kupiłam mieszkanie od tej firmy zapłaciłam 100% należnej...
~spokojna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

smacznie i miło wątek zamknięty jedzenie smaczne , ceny niewysokie, szkoda ze nieczynne w nocy.
~jolka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

:)))) wątek zamknięty pyszne jedzonko :)))))))))
~zamulka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

zajefajna szkola wątek zamknięty Szkoła najlepszaw trójmieście ngdzie nie znajdziacie lepszej.Nuczyciele są...
~anonim
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

małe sprostowanie do wypowiedzi pana USW wątek zamknięty Znam bardzo dobrze te sytuacje i chyba zapomniał pan o kilku ,,szczegółach''....
~Obiektywna:)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Porażka wątek zamknięty Ten oddział to porażka, jak tak jest w każdym to współczuję. Przez telefon to...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry