Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
.....................PYTANIA!.................... wątek zamknięty Mam zamiara skladac papiery do X LO, jednak niegdzie nie mogę znalezc STRONY...
~Kat.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Wspaniała lekarka wątek zamknięty naszemu Agusiowi poświęciła wiele czasi i serca, kroplówki 2 razy dziennie,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Najlepszy ośrodek w Trójmieście !!!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam ten ośrodek do zdawania prawa jazdy gdyż instrukor...
~Marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

schronienie trolla wątek zamknięty niesamowity klimat jest stworzony przez klimatycznych ludzi (lub nieludzi),...
~HELLszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Nie zgadzam sie z przedmowcami... wątek zamknięty Zaczalem pojawiac sie w Dockersie ponad miesiac temu - uwazam ze jest to...
~tadek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Egzamin zdany za I podejściem!!!!! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla wszystkich instruktorów którzy szkolili mnie na...
~Damian
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Rewelacyjna kompetencja !!! wątek zamknięty Wyrazy wdzięczności dla dr Ulewicza- prawdziwy specjalista w swoim zawodzie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Mundium - opinia wątek zamknięty Uczelnia na wysokim poziomie. Studiuje prawo i jestem bardzo...
~Mundium
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Lech najlepszy wątek zamknięty Lech jest bardzo dobrym osrodkiem a najlepszym instruktorem Pan Leszek...
~zosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

brak wątek zamknięty Jak już wspomniałam jedzenie oraz ceny w miarę ok. Ale co do obsługi ,...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

po resekcji wątek zamknięty Miałam sporą torbiel za którą nikt nie bardzo chciał się zabrać a wszyscy...
~Agnes
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Jak ciężarówka to tylko z WOJTKIEM wątek zamknięty Jestem szcześliwym posiadaczem prawa jazdy kat. C i to właśnie dzięki...
~Piotr U.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

bARDZO DOBRA SZKOłA. wątek zamknięty SP 27 uważam za rewelacyjną szkołę. Jestem uczennicą gimnazjum. Śmiało mogę...
~Polly-ann
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Na pewno nie moge powiedzieć złego słowa na przesympatyczną panią sekertarkę...
~Helenka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

moim zdaniem najlepsza wizazystka jaka mnie malowala,pani Ela jest swietna!!! wątek zamknięty Pani Ela jest doswiadczona,profesjonalistka ktora ma podejscie do...
~Angela Szachowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Pan Janusz jest najlepszy :) wątek zamknięty Jak instruktor to tylko Pan Janusz Opiela ;D super gość :) doskonale...
~Czarnulka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

W odpowiedzi na opinię Rodzica X wątek zamknięty W odpowiedzi na zarzuty Państwa podpisującego się "X" To trochę niepoważne...
~Przekornu "Y"
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

3-ka;] wątek zamknięty kto chce cos uzyskac,tan uzyska,kto chce sie nauczyc-to sie nauczy;] i jaka...
~nieistotne
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

POLECAM!!! Jak zdac prawo jazdy to tylko w OSK Autostrada !!! POLECAM!!!! wątek zamknięty Yes, Yes, Yes jakby powiedział jeden z politykow, wczoraj pozytywnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

~monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry