Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - opinia wątek zamknięty super szkółka!! placyk na miejscu, wiec nie trzeba nigdzie bladzic, do tego...
~Kinga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Zamówiłem jedzenie jak zawsze, nastąpiły perturbacje przy zamówieniu, po 10...
~silnoreki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Swietna Pani lekarz pediatra!!! wątek zamknięty Niedawno przeprowadzialm sie z Leby do Gdyni i musialam wybrac lekarza dla...
~Mama Nikolasa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

NIEŻLE !!!!!! wątek zamknięty MÓJ PRZEDMÓWCA RACZEJ POMYLIŁ FIRMY!!!. W FIRMIE IBJ MONTOWANY BYŁ ALARM,...
~IWCIA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

jestem oczarowana wątek zamknięty Wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Moim zdaniem, Pani doktor...
~Joanna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

100 % zadowolenia wątek zamknięty Pani doktor jest nie tylko profesjonalnym lekarzem ale i bardzo ciepłą i...
~olenka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Byłam pacjentką dr Ratnickiej przez wiele lat i przez cały ten czas miałam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

stała klientka - opinia wątek zamknięty Chciałam tylko powiedzieć i jednoczesnie poprosić aby zastepstwa za...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Polecam Wszystkim Salon La Femme - Naprawdę Warto! wątek zamknięty Odwiedziłem Salon La Famme i nie żałuje swojej decyzji dotyczącej wyboru...
~Patryk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Profesjonalne leczenie wątek zamknięty Eurodent to jedna z nielicznych praktych na europejski poziomie.
~Marcin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Zwierzątka w dobrych rękach wątek zamknięty Polecam usługi weterynaryjne u dr Rafalskiego, trafne diagnozy, szybkie...
~Fisia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Fantastyczne jedzenie !!! Lokal obowiązkowy!!! wątek zamknięty Fantastyczne mięska, pierogi i zupy. Szczególnie polecam zestaw pierogi z...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

świetna jakość!!!! wątek zamknięty trafiłam do salonu przypadkiem ponieważ mieszkałam w tym hotelu i jestem pod...
~krystyna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Smacznie, niedrogo, domowo! wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Polecam polędwiczkę w sosie...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Moja ulubiona restauracja w Gdyni! wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie !!! Szczególnie steki i mięska zawijane ręcznie w małe...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

ahroun - opinia wątek zamknięty Jest tu bardzo sympatycznie. Jedyny minus to taki, że zaczyna robić się...
~ahroun
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Kasia Tarkowska - opinia wątek zamknięty Aby więcej taki lekarzy w podejściem do pacjenta /małego/ i fachowa,...
~Kasia Tarkowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam i zachęcam do odwiedzenia Cancun , miła atmosfera, łóżka jak...
~A
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

ODPOWIEDŹ dla Hmmm..... wątek zamknięty w 16 -to letniej karierze wychowane pary B i A klasy , III kat....
~instruktor TOP dance
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

beznadzieja wątek zamknięty to jest brodzik nie basen! w najpłytszym miejscu płynąc dotyka się niecki! I...
~mieszkaniec suchanina (od niedaw
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry