Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem zachwycona! wątek zamknięty To najpiękniejsze miejsce na kawę (i nie tylko) w Trójmieście :))))
~agx
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 września 2007

Dopiero zaczynam :) wątek zamknięty Dopiero zaczynam swoja kariere w WSB. Jestem z Pruszca i wielu moich...
~Pruszcz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 września 2007

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty To czego szukałam... Profesjonalnie, dokładnie, sterylnie i przyjemnie...
~Teresa Droszynska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

bardzo zadowolony klient wątek zamknięty dziekuje za serdeczna pomoc jednej z osob z dzialu sprzedazy firmy
~applepoland
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem stałą klientką pani Kasi, jestem zawsze zadowolona z rezultatu.Sam...
~Marta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Polecam !!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym podejściem po dwóch latach przerwy po oblanym...
~Magdalena W.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

GLA wątek zamknięty Świetna szkoła i ludzie też świetni :) Na WOK-u z P. Kożuszkiem zawsze jest...
~licealistka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

AS ZDAJE TYLKO JEDEN RAZ! wątek zamknięty Dzieki panu Jarkowi mam ten maly kartonik w portfelu:) Cierpliwosc to mocna...
~Gosia M.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

ZDAŁEM! wątek zamknięty Zdałem ! Wielka w tym zasługa Janusza! W sunaju chłopaki naprawdę uczą...
~KRIS
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 września 2007

Polecam w 100%! wątek zamknięty Byłam w tym salonie nie pierwszy raz, i tak jak za pierwszym razem jestem...
~GoSiUnIa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Ceny wątek zamknięty Widze, że powstała stronka:) Wielka szkoda,że nie zawiera takich informacji...
~E
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

mlody - opinia wątek zamknięty wspanialy efekt opalania ,polecam,raz a porzadnie
~mlody
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Bardzo dobry fachowiec i super asystentka wątek zamknięty Uwazam, że Pani Malgosia jest bardzo dobrym stomatologiem i ortodontą....
~Iza
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

dlaczego?? wątek zamknięty interesuje mnie w jaki sposob swissmed otrzymal ceryfikat jakosci iso i inne...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

bardzo dobra nowa firma wątek zamknięty polecam ta firme
~bulkowski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Tak trzymać !!! wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z pomocy i wiedzy specjalistów w tym ośrodku (kiedyś...
~Elwira
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

wesele marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Restauracja Hipodrom to wymarzone miejsce na wesele, obsługa jest cudowna...
~Kaja i Łukasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

ja tu czegoś nie rozumiem! wątek zamknięty jestem nową zarejestrowana w tej przychodni gdyż mam najbliżej i zależało mi...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

rewelacja wątek zamknięty witam :) bylem uczniem pana Boguslawa i zdalem egzamin za 1 razem!! od...
~Michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

najlepsza dla motocyklistek!!!! wątek zamknięty Podejście instruktora do nauki jazdy zwłaszcza w przypadku motocyklistek...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry