interesuje mnie w jaki sposob swissmed otrzymal ceryfikat jakosci iso i inne nagrody ktorymi sie szczyci.... szpital przyjazny inwalidom?? smiac sie czy palakc? winda na szarym koncu szpitala,co z tego ze przeprawy po schodach unikne skoro musze dwie dlugosci korytarza pokonac aby dostac sie do przychodni!! zenada! wciaz gina karty, telefony nieodbierane,na zglaszane problemy i uwagi pacjentow nikt nie reaguje!! kiedy chcialam porozmawiac z kierowniczka rejestracji-ta odmowila wyjscia do pacjenta.wiem jak ona wyglada i wiem ze byla wtedy obecna,mimo iz dziewczyna z rejestracji probowala wytlumaczyc ja nieobecnoscia!! gdzie odpowiedzialnosc?? bycie kierownikiem do czegos zobowiazuje....tam panuje zwykla spychologia,brakuje pracownikow z ambicjami.dlaczego zatrudnia sie nieodpowiednie osoby na odpowiedzialne stanowiska??czy zarzad badz prezes ma wogole pojecie o tym co tam sie wyprawia? co z tego ze ktos ma pomysl by swissmed byl rzeczywiscie nie tylko ladnym budynkiem ale i miejscem w ktorym pacjent jest naprawde wazny,skoro widac ze nie wszyscy ktorzy tam pracuja podzielaja jego zdanie?? za malo zaangazowania w wykonywana prace !! ludzie troche zrozumienia dla pacjentow.