Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Swissmed przychodnia Morena - nie wszystko 'halo'.. wątek zamknięty Po pierwsze - szanowny Swissmed może mógłby łaskawie bardziej pilnować danych...
zorzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

USG dzieci - Dr Szostak wątek zamknięty Niestety - zawiodłam się na tej przychodni (Wileńska) po raz kolejny....
~Mama Kornelki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

rutyna, brak życzliwości, pośpiech... wątek zamknięty Miałam nadzieję, że umawiając się z dzieckiem na wizytę prywatną będę miała...
~zuzka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2011

Dr Drążek wątek zamknięty B. dobry fachowiec, super uprzejmy, delikatny, bardzo polecam zwłaszcza jak...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

nie polecam ortopedy wątek zamknięty Byłam z dzieckiem pół roku temu ponieważ dziecku zaczęła rosnąć wypukła...
~joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

szpital wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pobytu w szpitalu, pielęgniarki uczynne i bardzo...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

Brak zainteresowania wątek zamknięty Próbowałam skontrolować klatkę piersiową po zapaleniu płuc.Pulmonolog zalecił...
~Ela B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Tragedia! wątek zamknięty Poszedłem z bólem w klatce piersiowej, Pan doktor, niezbyt zresztą miły,...
~Darek W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Brak kultury w rejestracji wątek zamknięty Panie w rejestracji są bardzo nieuprzejme, szczególnie te młode,mogły by mieć...
~TW
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2010

przychodnia, lekarze, laboratoria wątek zamknięty Przez wiele lat korzystam z opieki kilku lekarzy w ramach taniego dodatkowego...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

lek.med.Dorota Wieczorek wątek zamknięty pani doktor przyjmuje w gdynskiej przychodni swissmedowskiej .w ubieglym...
~lucjan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Kompetentny lekarz wątek zamknięty Bez stresu i bólu przeżyłam dwa inwazyjne badania diagnostyczne dzięki...
~Anna C.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2010

urolog wątek zamknięty Witam wszystkich Byłem tam 2 razy i omijam szerokim łukiem to miejsce!!!!!!...
~gregor
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Urografia - DR Podgórczyk wątek zamknięty Nie polecam!!! Umówiony na urografię przyszedłem do przychodni gdzie...
~de
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Bałagan !! wątek zamknięty Po uzyskaniu informacji, iż jest wolny termin badania u Pana Jagodzińskiego...
~Myś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Jestem zniesmaczona wizytą w TK wątek zamknięty Brak właściwej informacji mimo dwukrotnego zapytania telefonicznego przed...
~Weronika Sojka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

DR.R.-ginekolog !!!! ODRADZAM !!!!! wątek zamknięty Stanowczo odradza, dr. rozkojarzona na badaniu popelnia karygodne błędy...
~ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Dr W. (ortopeda), Dr.Sz.(radiolog) wątek zamknięty Ortopeda - żenada. Nawet nie skierował na USG, nie chciało mu się dokładnie...
~zdrowy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

Swissmed wątek zamknięty mam pytanie dostalam skierowanie na badanie w Swissmedzie od mojego...
~zmartwiona ..
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

POLECAM wątek zamknięty Nie wiem czy inaczej traktują klientów przychodzących "z ulicy", ale ja...
~Lucja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

38

wątków

do góry