Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zoya78 - opinia wątek zamknięty Moge sie dodatkowo podzielic opinia o sterylizacji kotki. Pani doktor...
~Zoya78
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

małgosia - opinia wątek zamknięty znowu byłam z Bronką u dr Hajdo i znowu było fajnie
~małgosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

By Dance On Top wątek zamknięty Po 7 miesiącach uczęszczania na zajęcia Top Dance coraz bardziej jestem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam ten gabinet Depilowałam paszki i wąsik. Gabinet jeszcze...
~HaniaG37
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

obsługa!!!!! wątek zamknięty Około miesiąca temu miałem zamiar zaprosić znajomych do rzeczonej knajpki....
~były klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam wątek zamknięty Bardzo kompetentny, miły, życzliwy, sympatyczny lekarz, delikatny, fachowy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Może trochę lżej wątek zamknięty Wykładowcy zbyt groźnie podchodza do studentów.Poziom poziomem ,ale...
~ojciec studenta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne i bezbolesne leczenie. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam!!!!
~Piotr
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

dot. obslugi serwisowej wątek zamknięty obsluga beznadziejna,od stycznia /pozakupie oryginalnych czesci i wymianie w...
~juz nie FAN Skody
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Polacem wątek zamknięty Jestem klientką od kilku lat. co prawda ceny są dość wysokie ale warto, bo...
~ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

ignispl - opinia wątek zamknięty zamiana tak korzystnie położonego centrum handlowego na biurowiec musiała...
~ignispl
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

polecam wątek zamknięty pan doktor bardzo mi pomogl,zwlaszcza przy porodzie.polecam
~aga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

polecam wątek zamknięty uwazam pania doktor za bardzo dobrego specjaliste.dzieki niej mam...
~aga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

nie polecam wątek zamknięty pan doktor traktuje z gory pacjentki (mama i sipstra tez u niego byly),ma...
~aga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Profesjonalny osrodek wątek zamknięty Bardzo profesjonalne , spokojne podejscie do kursanta, na prawde dobrzy...
~emu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

szkoła na 6! wątek zamknięty świetna szkoła, warta polecenia
~Haneczka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 września 2007

Miejsce z klimatem... wątek zamknięty Doskonałe jedzenie, dobre wina i wyjątkowy klimat miejsca - do tego w...
~Yoasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 września 2007

jmt - opinia wątek zamknięty bardzo miły lekarz, ceny przystępne. polecam to profesjonalista w swoim...
~jmt
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 września 2007

;) wątek zamknięty Ah ... Jeszcze nie miałam egazminu ale myślę, że zostałam dobrze do niego...
~Anka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 września 2007

Polecam wszystkim wątek zamknięty Po przeczytaniu poniższych opinii wybrałam się dzisiaj do Salonu Pani...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry