Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ŚWIETNA HURTOWNIA wątek zamknięty Uważam że to bardzo dobra hurtownia, przede wszystkim duży wybór...
~abracadabra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 września 2007

Pizza rewelacja!!!! wątek zamknięty Takiej pysznej pizzy jeszcze w Trojmiescie nie jadlem, ciasto jest wyjatkowo...
~Ignas
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 września 2007

profesjonalizm wątek zamknięty Zaczynałem od zera, i początki były tragiczne, mimo to po 30 godzinach z...
~matulu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 września 2007

I. - opinia wątek zamknięty Bylam w tym zakladzie fryzjerskim ostatni raz .Obcinala mi wlosy niejaka p...
~I.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 września 2007

słabo wątek zamknięty Na pizze "około godziny" czekałam dwie godziny i 10 minut. W ramach...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

Polecam wątek zamknięty Długo szukałam profesjonalnej fryzjerki i wreszcie znalazłam. Polecam bez...
~ajka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

poprawka: Alveo to ekstrakt wodny z ziół wątek zamknięty Jakość leczenia-Alveo to suplement diety, więc nie można go traktować jako...
~Michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

nie rozumiem wątek zamknięty Nie bardzo potrafię zrozumieć pretensji, jakie tu czytam :-( Zastanawia...
~zaniepokojony
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

AlF morena. - opinia wątek zamknięty jeszcze nigdy nie byłem w lokalu, zawsze zamawiam telefonicznie.Jedzonko...
~AlF morena.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

Polecam wątek zamknięty Krótko: smacznie , miła obsługa , duży wybór, ceny jak wszędzie teraz. Jak...
~Niedzielny gość
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

byla uczennica - opinia wątek zamknięty ogolnie rzecz biorac szkola jest ok. jezeli ktos boi sie o to czy go beda...
~byla uczennica
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

michał - opinia wątek zamknięty bardzo przykro mi to stwierdzic, ale do gdanskiego Ferbera, to mu bardzo...
~michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

Luki - opinia wątek zamknięty Oho poruszenie widze jakies ;)Tylko ze Talas napisal ze ten nauczyciel...
~Luki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

podziekowanie wątek zamknięty najlepszym komentarzem bedzie ze zdałem na C za pierwszym razem,powodzenia...
~bzyczek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

Polecam wątek zamknięty Teraz karnet kosztuje 75zl/10wejsc 90zl/ mc przynajmniej tak bylo przed...
~cIN
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

macie u mnie duży plus wątek zamknięty wchodziłam do salonu stremowana, bo miałam zamiar radykalnie skrócić włosy a...
~emiś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 września 2007

sympatycznie wątek zamknięty umowilem sie telefonicznie, szybko sprawnie, i tanio. Szczerze moge polecić...
~darek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

polecam wątek zamknięty cierpliwy, przesympatyczny,fachowiec
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

Bardzo gorąco polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Mogę polecić Wszystkim w 100% ten ośrodek. Bardzo miła i fachowa kadra, ceny...
~Agusia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

REWELACJA!!! wątek zamknięty Pierwszy raz czułam, że lekarz jest dla mnie a nie ja dla lekarza. Miałam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry