Widok

Opis wyników tsh

Witam wczoraj robiłam badania tsh 2.100( 0.35-4) ft4 12.23 (9.01-19.05) ft3 5.33(2.9-5.5) wyniki mieszczą się w normie ale czy wielkość procentowa nie jest zbyt obszerna gdyż ft4 32.07 % a ft3 93.46% czy jest powód do niepokoju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje wyniki zawsze są w normach, a mam niedoczynność. Tu, na forum, nikt Twoich wyników nie zinterpretuje właściwie, chyba że jest endokrynologiem ;) Moja dr twierdzi, że Tsh powinno być poniżej 2. U Ciebie jest przekroczone. Najlepiej pokazać wyniki specjaliście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesuje mnie ten przedział % czy to też jest brane pod uwagę? Trochę mnie zmartwiła aż taka różnica ale też mam bardzo dużo objawów świadczących o niedoczynności chodź widać mieszczę się w normie ale też ft3 jest wysokie a przy niedoczynności raczej było by niskie niestety wizyta za miesiąc i szukam porady czy lepiej pójść wcześniej prywatnie ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miesiąc to nie jest długo. Poza tym w obecnej sytuacji i tak przez dwa tygodnie możesz mieć problem z wizytą prywatną. Poczekaj, myślę, że nie ma się co martwić na zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej dopytać sie lekarza rodzinnego. Z tego co wiem to daja obecnie konsultację również telefonicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co oznacza w wynikach niskie tsh?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy niskie? Ponizej normy, w zaleznosci od laboratorium, oznacza nadczynnosc tarczycy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie. Masz możliwośc napisania wyników?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

do góry