Widok

Opłata za wodę, ścieki

Ile płacicie za 1metr wody zimnej, 1metr ciepłej, 1metr ścieków.
Pytam bo ja płacę 1mWZ 4,2 / 1mWC 12,00 a za 1metr ścieków 14,00. Ścieki są wg mnie kosmicznie drogie.Miejsce to wieś koło Wejherowa.
Chce mieć jakieś porównanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu nikt nie wie ile płaci za wodę. Tu są sami myljonerzy i nie zawracają sobie d**y takimi przyziemnymi sprawami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

mam to w czynszu 420 zł/mc, co 3 miesiące przychodzi rozliczenie wody i CO. Zazwyczaj mam nadwyżkę i mogę sobie odjąć od kolejnego czynszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woda zimna prawie 11 zł m. sześcienny do tego podgrzanie wody 19 zł, czyli jak lejesz zimną, to płacisz 11 zł za metr sześcienny, jak lejesz ciepłą wodę, to płacisz 11 zł +19 zł = 30 zł za metr sześcienny. W czynszu nie ma takiej pozycji jak ścieki. Gdańsk Przymorze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

też to mam, przymorze, eh...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, to witam Sąsiada.
Muszę poprawić mój wpis. Dokładnie, to u mnie jest 10,78 zł za metr zimnej wody, i podgrzanie 19 zł, czyli za samą zimną płacę 10, 78 zł, a jak chcę myć coś w cieplej, to jej metr (woda + jej podgrzanie) kosztuje 29, 78 zł. Rachunki mam kosmiczne, bo jako alergik, muszę mieć często prane, ale i dobrze wypłukane. Do tego mieszkanie przy ulicy, to zarobić się można - firanki, zasłonki, koce, narzuty szybko się brudzą,. Ktoś powie, żeby nie otwierać okna, ale jest to niewykonalne, bo czymś trzeba oddychać (zwłaszcza latem). do tego człowiek też musi się myć. Drogo i do tego w kraju susza, ale nie będę przecież się drapać, lub się dusić (alergia m.in. na kurz - wysypka i skurcz oskrzeli), albo śmierdzieć, więc płacę i płaczę (nad alergią, nad ceną, nad środowiskiem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.
ile u was kosztuje 1m3 wody ciepłej w Warszawie?
u mnie- po pierwszych 6mcach od doposażenia bloku w ten luksus- administracja podała cenę 31zł ( za podgrzanie) plus 11,50 ( za zimną wodę i odprowadzenie do ścieków), razem 42,50zł/1m3 !
wg mnie to dużo i poważnie zastanawiam się nad powrotem do piecyka gazowego.
2.
waszym zdaniem można wrócić do gazowego podgrzewacza wody, jeśli w budynku jest ciepła ( ale drakońsko droga ) woda ciepła?

z góry dziękuję za wasze opinie
zapraszam na stronę https://allemarkt.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> ile u was kosztuje 1m3 wody ciepłej w Warszawie?

Que?

> waszym zdaniem można wrócić do gazowego podgrzewacza wody,(..)?

Naszym zdaniem nie ma przeciwskazań. Ale nasze zdanie nie ma znaczenia.
Znaczenie ma zdanie gazowników, kominiarzy i administracji budynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rety! Strasznie drogo. No, to moje 29,78 zł, to jeszcze jeszcze, choć też drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdansk oliwa , już parę lat temu to za zimną 1 m/3 placiłem ponad 11 zł. za ciepłą ponad 30 zł . a scieki to suma pobranej wody ,i chyba już jest wliczone w tych cenach za wodę . teraz już nie patrze bo gula dostaję. ale tak wogóle to wada pitna zimna to w definicji ONZ to dobro podstawowe niezbywalne ,egzystęcjalne , to jakim cudem w PL jest pobierana Opłata. powinno być symbolicznie 1 zł na miesiąc , żebyśmy nie zapomnieli co to woda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, to Oliwa ma jeszcze więcej, niż Przymorze Wielkie. Od tych cen, to ręce opadają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2411 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry